LoL Discord durumunda oynanılan karakterin gözükmemesi

Finnegann

Hectopat
Yer
Raccoon City
Daha fazla  
Selamlar. LoL maçında iken Discord durumunda her şey düzgün fakat sadece karakter resmi ve ismi gözükmüyor. Türkiye sunucusundayken bu olmuyordu fakat uzun bir süre önce kuzey Avrupa sunucuna geçtiğimde bu sorun olmaya başladı. Sebebi ve çözümü nedir?

Selamlar. LoL maçında iken Discord durumunda her şey düzgün fakat sadece karakter resmi ve ismi gözükmüyor. Türkiye sunucusundayken bu olmuyordu fakat uzun bir süre önce kuzey Avrupa sunucuna geçtiğimde bu sorun olmaya başladı. Sebebi ve çözümü nedir?

Neden iskandivya sunucusunda oynuyorsun onu anlamadım. AB Batı'da mı kötü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzey Avrupa sunucusunda kaç ping alıyorsun ki?

Discord dili Türkçe olduğu için olabilir veya Kuzey Avrupa sunucusu desteklemiyor olabilir, bilemiyorum. Ama sizinle alakası olduğunu düşünmüyorum.

Neden iskandivya sunucusunda oynuyorsun onu anlamadım. AB Batı'da mı kötü?
Kuzey Avrupa sunucusunda kaç ping alıyorsun ki?

Discord dili Türkçe olduğu için olabilir veya Kuzey Avrupa sunucusu desteklemiyor olabilir, bilemiyorum. Ama sizinle alakası olduğunu düşünmüyorum.
Yakınlarımdan fazla ırkçılık olduğunu duydum ve bu sunucuya geçtim. 50-60 ms arası alıyorum.
Ben onu sunucuyla alakalı değil diye biliyorum. Yeni çıkan Hero'ları oynarken gözükmüyor.

Evet sanırım belli başlı şampiyonlarda oluyor sadece.
Discord hesabın LoL TR hesabına bağlı kalmıştır. Ayarlardan onu kaldır ve yeni geçtiğin sunucudaki hesabı ekle.
Discord'da LoL hesabım bağlı değil.

Yakınlarımdan fazla ırkçılık olduğunu duydum ve bu sunucuya geçtim. 50-60 ms arası alıyorum.

Evet sanırım belli başlı şampiyonlarda oluyor sadece.

Discord'da LoL hesabım bağlı değil.

Bağlı olmadığı için gözükmeme ihtimali yüksek bağlayıp tekrar dener misiniz?

Yeni çıkan şampiyonların resimleri Discord RPC ye daha iletilmediği için öyle gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı