LoL donma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Aybars Dilsiz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben LoL oynarken bazen donuyor sadece Alt Tab yapınca geri geliyor sistemimde güzel yüksek FPS alıyorum. Neden oluyordur?

Genel bir sorun sanırsam, aynı şey bende de var. Çarşamba gününü beklemeni tavsiye ederim, yeni yama gelecek illahaki çözmüşlerdir.

Dostum aynı sorunu yaşıyorum biligsayar özelliklerim iyi derecelerim iyi ekran kartım 55 işlemcim 50 55 derece arası oyun içi 250 FPS alıyorum fakat oyun aniden donuyor ve Alt Tab yapıp tekrar oyunu açtığmıda düzeliyor fakat Alt Tab yaparken fightın içinde olduğum için sinir krizi geçiyorum Allah rızası için şu sorunun çözümünü gösterin not: Oyunu silip geri yükledim düzelmedi.

Dostum aynı sorunu yaşıyorum biligsayar özelliklerim iyi derecelerim iyi ekran kartım 55 işlemcim 50 55 derece arası oyun içi 250 FPS alıyorum fakat oyun aniden donuyor ve Alt Tab yapıp tekrar oyunu açtığmıda düzeliyor fakat Alt Tab yaparken fightın içinde olduğum için sinir krizi geçiyorum Allah rızası için şu sorunun çözümünü gösterin not: Oyunu silip geri yükledim düzelmedi.

Çözdün mü bilmiyorum ama benim güncellemeden sonra geçmişti ekran kartını güncelle bir de oyunu.

R5 5600X.
RX 6750 XT.
B550M-K

Olabilir yeni güncellemeden sonra böyle oldu.

Eskiden bende de böyle bir sorun vardı Alt Tab attıktan sonra bir süre FPS düşük oluyordu sonra düzeliyordu en sonunda ekran kartım yanmıştı yeni sisteme geçince düzelmişti, ekran kartınızda bir sorun yoksa istemci ile alakalıdır yeni güncellemeyi bekleyin veya oyunu sil yükle yapın.

Geri
Yukarı