LoL donuyor

ExTowpp

Centipat
Daha fazla  
Selam, sorun bugün başladı dün gayet rahat oynanıyordu bugün sabah felaket kasmalar başladı. PC'yi sıfırladım hatta virüs vardır belki diye ama bir şey değişmedi. Oyundayken rakip gördüğüm anda oyun donuyor birkaç saniye ve geri geldiğimde 5 kişi beni öldürüyor oluyor hiçbir şey de yapamıyordum. Sorun düzelmedi sıfırladım tekrar indirdim antrenman modunda bile kasıyor. Şu an 5 ms 80 FPS oynuyorum sorunu çözemedim.

Selam, sorun bugün başladı dün gayet rahat oynanıyordu bugün sabah felaket kasmalar başladı. PC'yi sıfırladım hatta virüs vardır belki diye ama bir şey değişmedi. Oyundayken rakip gördüğüm anda oyun donuyor birkaç saniye ve geri geldiğimde 5 kişi beni öldürüyor oluyor hiçbir şey de yapamıyordum. Sorun düzelmedi sıfırladım tekrar indirdim antrenman modunda bile kasıyor. Şu an 5 ms 80 FPS oynuyorum sorunu çözemedim.
Varsa sistem geri yükleme yapın.

Sadece başlığı okusam daha fazla yardım ederdim öyle bir paragraf yazmışsın ki adımı unuttum bir an.

Önce şunu bir aç. Ne yaptın da sıfırladın nasıl sıfırladın?
Sonra tüm sistem bilgilerini at.
Ardından yardım edilebilir.

Sistem ayarlarından tamamen sıfırladım sadece Windows geri yüklendi. 4 GB RAM var GT1030 var işlemci Intel i3 3220. bugüne kadar herhangi bir sorunu yoktu ki zaten FPS 80 ms de 5 hala.

HD2500 ile açmaya çalışıyor büyük ihtimal diyeceğim ama FPS ile alakası yok mevzunun. Donma başka bir şey çünkü tahminim RAM drop yiyorsun arka plan uygulamalarını ve güncellemelerini kapatmanı öneriyorum.

MSI Afterburner ile oyun içi tüm değerleri izlemekte fayda var.

HD2500 ile açmaya çalışıyor büyük ihtimal diyeceğim ama FPS ile alakası yok mevzunun. Donma başka bir şey çünkü tahminim RAM drop yiyorsun arka plan uygulamalarını ve güncellemelerini kapatmanı öneriyorum.

Discord dahil tum gereksizleri kapatıyorum zaten.

Ticket attim Riot'a ama geç bakıyorlar diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı