LoL - DotA 2 - CS:GO Dışında Oyun Önerisi

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
LoL, DOTA 2 , CS GO gibi oyunlar artık canımı sıktı. Oynaması bedava olan oyun önerebilir misiniz ? LoL ve DOTA 2 gibi oyunlardan çok sıkıldım değişik tarzda oyun önerilerinizi alabilirm.

@cagdascelen 11 Ekim'den sonra da ücretsiz. Sadece ekim ortalarına kadar ücretsiz dağıtılıyor. Ondan sonra parayla almak gerekecek. Bu ücretsiz süreçte oyunu kütüphanesine ekleyenler, sonsuza kadar oyunun lisanslı sahibi haline gelecek.

@Beratttss yeni bir oyun gördüm Steam'de, ismi Battlerite. Henüz erken erişimde. Bir incelemeni tavsiye ederim. Refleks ve takım oyunu üzerine kurulu, Heroes of the Storm görünümlü bir oyuna benzettim. %96 olumlu oy var.

Zula düşünmüyorum P2W çünkü. TF2 efsanedir oynarım arada. Paladins ve Yunus Abi'nin dediği Battlerite oynuna bakacağım. The Crew olayına gelirsek malesef indiremem çok yüksek boyutlu ben bekleyemem o kadar. Hem AKK var :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı