LOL DP'nin hali ne olacak?

Taha Resul

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar Dp'nin işi cidden çok zor bence, samsung white skt1'i eleyerek kore 2. olan bir takım. Edward gaming de çinde çok büyük takımlardan biri. Aynı şekilde ahq da tayvandan gelen büyük bir takım. Kim çektiyse bu kuraları tüm çekik gözlü koniçivaları koydu takıma.

Son düzenleyen: Moderatör:
SGW , SKT T1 i eledi diyorsunda SKT T1 bu sene çok formsuz ve rezil oynadı. Faker bir maçta orianna ultisini filan kafasında açtı yani çok rezil bir durum bu seviyede yapılmayacak hata. Bence güzel bir kura çektik yani daha kötüsü olabilirdi şükredelim AHQ yu yenebilecek ve EDG yi zorlayabilecek güçteyiz kesinlikle.

Ben DP'ye güveniyorum. Hem diğer takımlar kadar çalıştılar. AHQ'yu yenip Edward Gaming'i zorlayabiliriz. SGW'ye ise büyük ihtimal kaybedeceğiz.

DP benim için her zaman çöp takımdı hala da çöp takım. Sadece Türkiye liginin seviyesi düşük oldugundan burda iyi oynuyor gibi gözüküyorlar.

Bireysel beceri seviyeleri düşük değil bence sadece takımsal olarak oynayış seviyeleri bizimkinden çok farklı ve bizimki biraz daha düşük ve ya pasif kalıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı