Ne olacak LoL Türkiye sunucusunun hali?

Kendilerini bir şey sanan insanlar anca oyundan küfür edebiliyorlar. Küfür etme amacınız ne küfür edince elinize ne geçiyor.

Bir support main olarak 7 yıldır severek oynar, ortalama bir ADC ile de çoğunlukla maçı taşırdım fakat 2020 sonlarına doğru 2-3 maç üst üste kanser tipler gelince oyunu bıraktım. Şimdi açıyorum Geforce Now'dan Cities Skylines'ı keyfime bakıyorum. Arkadaşlarımla birlikte oynamadıkça da rekabetçi oyuna girmem bir daha.

Smurf hesabımda takılırken
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Fena smurfsunuz hocam, 50 dakikalık oyunda 209 minyon, 30 dakikada 116 minyon falan...

TR sunucusu bulunan hiçbir rekabet oyunu ağız tadıyla oynanmaz maalesef. Yabancılarda da toksikleyenler olsa da bizimkilerin seviyesiyle kıyaslanamaz.

Bıraktım, mutluyum. League of Legends Türkiye sunucusunun kitlesini çok büyük çoğunlukla düşük IQ'lu, terbiyesiz insanlar oluşturuyor.

Ya bilader noluyor ya, şimdi tekrar gireyim dedim nicke bakın "ALLAHSIZLOLCU" neden random atmak yasak ki, trajikomik çünkü :D. Kimlerle aynı ülkede yaşıyoruz aga...

Gençlik nereye gidiyor diyen duom, belli oluyor değil mi :D.

1621451611277.png

1621451776126.png

En güzeli arkadaşlar ile birlikte girmek. Anlamadığım olay esnek girmek insanlar için küfür gibi. Alışın ya esnek daha güzel. 5 kişi birlikte girdiği için takımca hareket daha çok oluyor. Tek/Çift'e göre benim için daha değerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı