LoL düşük elo gerçekten anlatıldığı gibi mi?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
60 seviyenin üstündeyim ama sadece 2 defa arkadaşlarımla 5 kişilik dereceli girdim. Sizce dereceli girmeli miyim? O 2 oyundan sonra altın 4 olarak gösteriyor ama 1 veya 2 kişi girdiğimde en düşükten başlatır diye düşünüyorum. Gerçekten anlatıldığı kadar kötü mü düşük elolar?

60 seviyenin üstündeyim ama sadece 2 defa arkadaşlarımla 5 kişilik dereceli girdim. Sizce dereceli girmeli miyim? O 2 oyundan sonra altın 4 olarak gösteriyor ama 1 veya 2 kişi girdiğimde en düşükten başlatır diye düşünüyorum. Gerçekten anlatıldığı kadar kötü mü düşük elolar?
Sunucuya bağlı. Euw Plat'ı ile TR Plat'ı bir değil.

Eger hesabinda hiç ranked atilmamissa ve yetenegin yuksekse 3-4 oyun atinca smurf Queue'ye atiyor zaten. Eger esnegin Gold ise tahmini Bronze 1 veya Silver 4 baslatir ilk oyunu.

Yardımcı olur musunuz?

29 level smurf bir hesabım var genelde sıralı seçim girerim ve kazanma oranı %49. Hangi elodan başlatır?
Neredeyse her zaman Bronz 3/Silver 4 arası bir yere atıyor ilk oyunda. Zaten eğer oyunu iyi oynayan biriyseniz oyunların çoğunda stomp atıp kazanırsınız. +40 LP ile oynarsınız sürekli 2 rank atlatır. Artık seri maçları da yok zaten. Çok rahat bir duoyla 1-2 günde Elmasa hesap kasılabiliyor.

Neredeyse her zaman bronz 3/silver 4 arası bir yere atıyor ilk oyunda. Zaten eğer oyunu iyi oynayan biriyseniz oyunların çoğunda stomp atıp kazanırsınız. +40 LP ile oynarsınız sürekli 2 rank atlatır. Artık seri maçları da yok zaten. Çok rahat bir Duo'yla 1-2 günde elmasa hesap kasılabiliyor.

İlk 5 maçta zaten orayı dümdüz Win'lerim gibi. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı