LoL düşük LP veriyor

Kerembzd19

Hectopat
Arkadaşlar, gördüğünüz gibi son ranked winlerim 16, 13 ve 12 LP. Niye böyle? Kaybedince de -21 LP aldım.

Desktop Screenshot 2021.08.26 - 16.20.08.49.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapman gereken tek şey var. Oyunu taşıyabilecek şampiyonu oynaman.

Mesela ben sadece Brand oynuyorum. İyi oynadığımı düşünüyorum; çünkü bütün hesaplarım Gümüş 4 iken, yeni kastığım hesaba rakibe Altın-Plat adam atıyor. Brand ile %68 WR. Genel %56.

Böyle devam edersem, Gümüş başlatır, 10/10 yaparsam Altın-4 olurum.

Ya yeni hesap açıp taze hesap kasacaksın, ya da dediğim gibi, taşıyan sampiyonlar oynayacaksın.

Yapman gereken tek şey var. Oyunu taşıyabilecek şampiyonu oynaman.

Mesela ben sadece Brand oynuyorum. İyi oynadığımı düşünüyorum; çünkü bütün hesaplarım Gümüş 4 iken, yeni kastığım hesaba rakibe Altın-Plat adam atıyor. Brand ile %68 WR. Genel %56.

Böyle devam edersem, Gümüş başlatır, 10/10 yaparsam Altın-4 olurum.

Ya yeni hesap açıp taze hesap kasacaksın, ya da dediğim gibi, taşıyan sampiyonlar oynayacaksın.
Oyunu taşısan bile ne yazıkki takımdakiler feedliyorsa kaybetme olasılığın var.

@Merdione Yani. Şuan 6. hesabı kasıyorum. Bu çar çok iyi başlamıştım, oyunuma gelenlerin en kötüleri Plat-2 seviyesinde. Elmas bile gelmişti.

Ama artık o kadar çok aptal sürülerini vermeye başladı ki. 28 leveldeyken çar nasıl ELO Hell'e girebilir ya. %80 WR varken, takıma gelenler yüzünden %55'e kadar düştü. Altın-3 adamlar geliyor. Tekrar Gümüş ELO'ya düşüyoruz. Bu kastığım çarda tekrar düşerse, LoL falan oynamam bir daha.

Her maçı istisnasız ben taşımak zorundayım. Ben taşıyamıyorsam, hiç kimse taşımıyor.

Geri
Yukarı