LoL dusuk lp sorunu

Slsksmsmenen

Attopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. LoL'de bronz 1 ligindeyim. Yaklaşık bir 20 maçtır falan bu sorunla karşı karşıyayım. Hemen hemen yerleştigimden beri lige. Bana 15 16 lp verip 13 14 lp geri alıyor. Bir ara bronz 2'den bronz 3'e düşmüştüm ve bronz 3'ten bugün bronz 1'e çıkana kadar aynı sorun. 13 lp bile verdiği olmuştu. Gümüş 3 adam 24 lp kazanıyor ben 14 lp. Yardımcı olun.

Oyunda gizli mmr adında bir sistem vardır. Eğer bir küme içinde uzun süre çıkamayıp kalırsanız mmr'ınız o kümenin mmr'ına yaklaşır ve kazandığın lp azalır. Çıkmanız çok daha zorlaşır. Bu durumdan kurtulmak için kendini geliştirerek win rate'ini çok yükseltmen lazım ya da yeni hesap açarak taze mmr'la şansını deneyebilirsin.

Selamlar arkadaşlar. LoL'de bronz 1 ligindeyim. Yaklaşık bir 20 maçtır falan bu sorunla karşı karşıyayım. Hemen hemen yerleştigimden beri lige. Bana 15 16 lp verip 13 14 lp geri alıyor. Bir ara bronz 2'den bronz 3'e düşmüştüm ve bronz 3'ten bugün bronz 1'e çıkana kadar aynı sorun. 13 lp bile verdiği olmuştu. Gümüş 3 adam 24 lp kazanıyor ben 14 lp. Yardımcı olun.
Oyunda ki cezalarınıza dikkat edin. En basiti AFK kalmamaya özen göster.

Lige göre puan kazanılmıyor. Yerleştirme maçlarında fazla kaybettiysen az gelmesi normal. Arka arkaya 10 maç kazanınca bende düzelmişti. Kısaca fazla maç kazanman ve ceza yememen lazım ki puan sistemin düzelsin.

Kardeşim en sevdiğim hesaplar seninki gibi elohell hesaplardır. İstersen ücretsiz olarak senin hesabını oynayabilirim. Grandmaster 350 LP'yi görmüş biriyim. Evlendikten sonra hesaplarımı sattım artık eğlencesine arada bir giriyorum.

Lige göre puan kazanılmıyor. Yerleştirme maçlarında fazla kaybettiysen az gelmesi normal. Arka arkaya 10 maç kazanınca bende düzelmişti. Kısaca fazla maç kazanman ve ceza yememen lazım ki puan sistemin düzelsin.

7 maçtır üst üste kazandım. Birkaç maç daha kazanıp deneyeceğim. Düzelmezse yeni hesap açmak mantıklı mi?

Geri
Yukarı