LoL dusuk lp sorunu

Kardeşim en sevdiğim hesaplar seninki gibi elohell hesaplardır. İstersen ücretsiz olarak senin hesabını oynayabilirim. Grandmaster 350 LP'yi görmüş biriyim. Evlendikten sonra hesaplarımı sattım artık eğlencesine arada bir giriyorum.
Hocam Technopat'ta da elo boost yapabilirim demezsin be. :D
7 maçtır üst üste kazandım. Birkaç maç daha kazanıp deneyeceğim. Düzelmezse yeni hesap açmak mantıklı mi?
Mantıklı.

Normal. Main hespalar öyle oluyor. Pre bulup birlikte çıkmaya çalışın. Jung-mid duo mesela. Winratenin de 60 civarı olması lazım en az ki o elodan çıkabilesin.

Normal. Main hespalar öyle oluyor. Pre bulup birlikte çıkmaya çalışın. Jung-mid Duo mesela. Winratenin de 60 civarı olması lazım en az ki o elodan çıkabilesin.

Eğer o iş dediğiniz gibi 60 civarı ise benim üst üste hiç kaybetmeden 30Win almam gerek ve bu imkansız. Yeni hesap açmak daha mantıklı gibi.

Winrate olayına ya da kazanma kaybetme sayıma oyunun neresinden bakıyorum?
Leagueofgraphs.com üzerinden bakabilirsiniz.
Eğer o iş dediğiniz gibi 60 civarı ise benim üst üste hiç kaybetmeden 30Win almam gerek ve bu imkansız. Yeni hesap açmak daha mantıklı gibi.
Presiz zaten öyle bir winrate yapamazsınız. Ya kendi kendinizi geliştirip uzun zamanda çıkarsınız ya da yeni hesap açıp silver 2 gibi başlamaya çalışırsınız.

Neden presiz yapılmasın hocam oynadığı elo Bronze.
Sorun orda işte. Bronzdan çıkmanın 2 yolu var. Birincisi 1v5 taşıyacaksın oyunu. Takımın feedlese bile oyunu kazanman lazım. 2.'si de preyle. 4 tane noobla oynamak yerine 3 noobla oyna, daha kolay kazan. Konu sahibi zaten 1v5 taşıyacak durumda olsa o eloya düşmezdi hiç. Yanlış anlaşılma olmasın kimseyi kötülemiyorum burda. Takım oyunu olduğundan ya sen çok iyi oynayacaksın ya da prenle taşımaya çalışacaksın.

Geri
Yukarı