LoL en güçlü karakter nedir?

En güçlü karakter yoktur hocam, meta vardır. Metadaki şampiyonlar neyse onlar güçlüdür. Sormak istediğin şey üstünlük kurup kastığında seviye ve item olarak öne geçtiğinde 1v5 atacak karakter ise buna hemen hemen her karakter sayılabilir zaten. Metaya ayak uydurun.

Keşke moba kısmında bu kadar boş konular açılmasa ya da sorarken hiç mi sorgulamıyorsunuz kendi sorunuzu en güçlü karakter diye spesifik bir sonuç istemek ayrı bir ironi zaten herneyse sanırım 1v5 ten kastığınız dövüşçü şampiyon olup sürekli hasarı ve can çalması olan şampiyonlar bunlara örnek olarak Aatrox,Darius gibi şampiyonları örnek gösterebilirim.

Keşke moba kısmında bu kadar boş konular açılmasa ya da sorarken hiç mi sorgulamıyorsunuz kendi sorunuzu en güçlü karakter diye spesifik bir sonuç istemek ayrı bir ironi zaten herneyse sanırım 1v5 ten kastığınız dövüşçü şampiyon olup sürekli hasarı ve can çalması olan şampiyonlar bunlara örnek olarak Aatrox,Darius gibi şampiyonları örnek gösterebilirim.
Aynı örnekleri bende verecektim fakat yine lol için bunu söyleyemeyiz darius top oynarsın karşıda ağır cc stun şampiyonlar vardır oyun oynatmaz. Dediğin gibi soruya moba türü için verilecek net cevap yok , karşı takımdaki şampiyonlar, o anki meta, farm, item seçimi gibi bir çok etken var.

Aynı örnekleri bende verecektim fakat yine lol için bunu söyleyemeyiz darius top oynarsın karşıda ağır cc stun şampiyonlar vardır oyun oynatmaz. Dediğin gibi soruya moba türü için verilecek net cevap yok , karşı takımdaki şampiyonlar, o anki meta, farm, item seçimi gibi bir çok etken var.
Ben sadece söylediği hero tarzına örnek verdim zaten hocam taşıyabilir diye bir şey söylemedim bunu etkileyen bir çok faktör var tabii.

Keşke MOBA kısmında bu kadar boş konular açılmasa ya da sorarken hiç mi sorgulamıyorsunuz kendi sorunuzu en güçlü karakter diye spesifik bir sonuç istemek ayrı bir ironi zaten her neyse sanırım 1V5'ten kastığınız dövüşçü şampiyon olup sürekli hasarı ve can çalması olan şampiyonlar bunlara örnek olarak Aatrox, Darius gibi şampiyonları örnek gösterebilirim.

Kanka 1V5 sadece düşük elo için geçerlidir ama bana göre "her şampiyon aynıdır" sözü saçma geliyor çünkü Aurelion Sol ile Darius'u kıyaslayın ya da Zed ile Aurelion Sol'u.

Geri
Yukarı