LoL EU West mi TR mi?

Öncelikle son 4 senedir EU westte oynayan biri olarak söylüyorum, düşük elolarda kesinlikle troll ve chat konusunda hiç bir fark yok TR ile West arasında. Özellikle Türkiye de nasıl ise Hafta sonları oyuna girmek bile istemezsin EU West serverinda. Çoluk çocuk hepsi oyunda. Elo yükseldikçe fark artıyor fakat inan bana TR de elon yüksek ise durum hemen hemen aynı. İngilizcen sağlam ve diyalog kurabiliyorsan Westtede sohbet konusunda sıkıntı yaşamassın, ama bu yoksa bazen tek oynadığın zaman gerçekten sıkılıyorsun. Defalarca Japon Koreli veya NA serverinden Eu west sunucuna geçen adamlara denk geldim inan bana hepsi Eu west serverine lanet etti. Yani aralarında trollük konusunda falan dağlar kadar fark yok inan bana. Yine de tercihim EU west.

EUW.

Son düzenleyen: Moderatör:
West'le TR arasında aman aman bir fark yok. TR'de script sayısı çok, bu sıkıntı. Toxiclik aynı gibi. TR'de adam ana avrat küfrediyor West'teki hiçbir şey yazmıyor bilerek oyunu satıyor. Ayrıca West'te de çok fazla kolsuz var öyle böyle değil. Plat eloda 0-8 0-9 ADC'ler havada uçuşuyor. Karşıya da geliyor benim takımıma da geliyor. Anlamıyorum adamlar hiçbir şey de yazmıyor chate sanki oyuna bilerek beslemek için girmiş gibiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana şunu söyleyebilirim. Euw plat ve üzeri değilsen tr den hiçbir farkı yok. Hatta TR silver oyuncuları west goldlardan daha iyi stratejiye sahip. Zaten türkler westi rezil etti

Yeni konular

Geri
Yukarı