LoL EU West ve TR Sunucularında aynı pingi alıyorum

69TürkLirası

Kilopat
Daha fazla  
Eu West sunucusundaki ortalama ms değeri:
westping.png
Türkiye sunucusundaki ortalama ms değeri:
trping.png
Görülebildiği üzere aynı ms'i almakla kalmıyor üstüne yer yer TR'de daha bile fazla ms alıyorum.
ipdns.png
IP ve DNS ayarları varsayılanda. Ayrıca 8.8.8.8 ve 8.8.8.4 gibi farklı DNS'leri de denedim.
Kablolu bağlantı kuruyorum. Ağ driverlarım güncel.

Normalde yaşadığım şehirde TR'de 12ms EuWest'de ise 62ms civarında alıyordum. Şimdiyse hemen yarım saatlik mesafedeki başka bir şehirde bu ms'leri alıyorum.
LoL'de mobil veriye bağlandığımda TR'de aldığım ms düşüyor, Westte aldığım ms sabit kalıyor. Ama PUBG ve RUST gibi oyunlarda mobil veri ve ev interneti arasında ms farkı olmuyor.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Eu West sunucusundaki ortalama ms değeri:
Eki Görüntüle 1667006
Türkiye sunucusundaki ortalama ms değeri:
Eki Görüntüle 1667007
Görülebildiği üzere aynı ms'i almakla kalmıyor üstüne yer yer TR'de daha bile fazla ms alıyorum.
Eki Görüntüle 1667008
IP ve DNS ayarları varsayılanda. Ayrıca 8.8.8.8 ve 8.8.8.4 gibi farklı DNS'leri de denedim.
Kablolu bağlantı kuruyorum. Ağ driverlarım güncel.

Normalde yaşadığım şehirde TR'de 12ms EuWest'de ise 62ms civarında alıyordum. Şimdiyse hemen yarım saatlik mesafedeki başka bir şehirde bu ms'leri alıyorum.
LoL'de mobil veriye bağlandığımda TR'de aldığım ms düşüyor, Westte aldığım ms sabit kalıyor. Ama PUBG ve RUST gibi oyunlarda mobil veri ve ev interneti arasında ms farkı olmuyor.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Hocam sunucu değiştirince modeme reset atın düzelmesi lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı