LoL EU West'de Yanlış Şifre Hatası

A

Ahmett

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda sıklıkla lol oynuyorum. Tabiki de TR serverında. Artık feedleyen ve afk kalan bebelerden bıktım. Neredeyse bronz kümeye düşeceğim.
Bende EU WEST'de hesap açmaya karar verdim. Hesabı açtım. Şifremi belirledim ama giriş yaparken yanlış şifre/kombinasyon hatası falan yazıyor.
Girişi yaparken bölge EU WEST'de gözüküyor. Defalarca şifremi yeniledim. Her defasında yanlış şifre yazıyor ne yapmam gerekli, bir türlü giremiyorum ?

Kayıt yaparken alta doğru bir yerde sana bölge seçtiriyor emin misin doğru yaptığından? Tr serverında girebiliyorsan seçmemişsindir çünkü ufak bir yer zor belli oluyor. Resimi de yükledim umarım yanlış değildir.
Adsız.jpg

Kayıt yaparken alta doğru bir yerde sana bölge seçtiriyor emin misin doğru yaptığından? Tr serverında girebiliyorsan seçmemişsindir çünkü ufak bir yer zor belli oluyor.
Evet özellikle dikkat ettim. Bölgeyi doğru seçtim. Hatta kendime güvenemeyip, 1-2 hesap daha açtım. Ama hep yanlış şifre diyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı