İnceleme LoL EUW vs TR incelemesi

Bazıları TR server'ının kötü olduğunu söylüyor. Bazı yerlerde haklılar, çok fazla küfür, hakaret var evet katılıyorum. Uzun zamandır hem West hem de TR'de oynuyorum aradaki farkları kendi düşüncelerime göre söyleyeceğim.
West: İnsanları biraz garip, biri küfür ettiğinde direkt "bro be cool", "dont flame" falan yazıyorlar. West'te küfür ve hakaret yüzdesi %2 oranında falan, çok denk gelmedim açıkçası. Peki nasıl oynuyor West'teki adamlar? Benim karşılaşmamalarıma göre kötü. Support oynarsın, adcen fight yaparken izler. Jungle oynarsın, karşı Jungle ile scuttle savaşı yaparsın 1V1'de fakat lane itmiş mid lane yardıma gelmez. Jungle oyanayayım taşıyayım dersin, sen clear atana kadar tüm Lane'ler ölmüştür. Mid dersin, Jungle gang atmaz, atsa da gelir adama ölür. (bu bahsettiklerim sadece benim takımıma gelenler değil karşı takımda da böyle oynayanlara çok denk geldim.) Benim elomdan mıdır, server ile mi alakalı bilemiyorum fakat bana sorarsanız kötü oynuyorlar.

TR: Çok fazla küfür, hakaret var. Toxic oyuncu sayısı çok fazla. Örneğin; Support oynarsın, adcen Blitz alır. Jungle oynarsın, top lane Yuumi alırlar. Çok toxic oyuncu var doğru. Peki nasıl oynuyor TR'deki adamlar? Bana göre çok çok iyiler. Jungle oynarsın, lane baskı atarsın öyle izlemezler dalarlar. Support oynarsın, fight yaptığında ADC'en izlemez, dalar. Itemları genellikle doğru, runleri genellikle doğru çıkarlar. Yanlış anlaşılmasın milliyetçilik falan yapmıyorum, çok fazla West maçım oldu, çok fazla TR maçım oldu benim çıkarımlarım bunlar. Benim gibi düşünler var mı merak ettim açıkçası? Ha bir de bence EU West'teki kişiler çok pasif oyun oynuyorlar, bakın hata kovalamıyorlar, direk pasif oynuyorlar. TR'em öyle mi bam güm Allah ne verdiyse oynamaya geldik oturmaya mı :D
Not: Bana göre, mentaliniz sağlamsa, çabuk sinirlenen biri değilseniz kesinlikle TR'de oynayın, en azından keyifli oyunlar geçirirsiniz. Çabuk kızan biriyseniz de mute all yapın güzel güzel oynayın. West'e bulaşılmaz. Şu sıralar TR çok geç maç bulduğu için mecburiyetten oynuyorum yoksa TR > all.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toksikliği engellemek mümkün. Sohbeti kapat, devam et. Onun dışında agresif oynamayı sevdiğim için TR sunucusunda oynamak hoşuma gidiyor.

Ben Gold, plat oyuncusu olarak bir süre ikisinde de oynadım. EUW te de maymunlar var TR de de. Bana göre iki fark var EUW da ping daha fazla ve insanlar genelde konuşmuyor. Mid bota roam attığı sırada ormancıya neden scuttle kestiğini soruyorum cevap alamıyorum.

Benim elomdaki gözlemim, seviye düşük olduğu için 2 seerverda da kötü oyuncular olabiliyor, West'te sadece küfür yok, çok çok az.

Ben Gold, plat oyuncusu olarak bir süre ikisinde de oynadım. EUW te de maymunlar var TR de de. Bana göre iki fark var EUW da ping daha fazla ve insanlar genelde konuşmuyor. Mid bota roam attığı sırada ormancıya neden scuttle kestiğini soruyorum cevap alamıyorum.
Bir de o var, bazen cevap vermiyorlar ya ekranı yumruklayası geliyor insanın :D Dragon giriyorum, adc botta farm yapıyor, rakip adc gelmiş fightlıyoruz neden gelmedin diyorum cevap yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı