Trials Rising incelemesi

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Bugün bol hatalı bir Ubisoft oyunu olan Trials Rising incelemesini yazıyorum.

Trials Rising Nasıl Bir Oyundur?
Bu oyun kısaca bir motor yarış oyunudur. Ancak gerçekcilik sunan değil parkurla alakalı bir oyundur. Oyun açık dünya değildir. Bölümler üzerine kurulmuştur.

Grafikler
Grafikler bu tarz bir oyun için oldukça iyi. 1660 Super ile yüksek-en yüksek ayarlarda oynuyorum.

Bölüm Tasarımları
Bu konu hem övülmeye hem de gömülmeye açık. Bölümler birbirinin kopyası değil. Her birinin kendine özel zorlukları var. Parkurlarda patlayıcı, fırlatıcı ekipmanlar var. Ancak berbat bir durum var. Bazı kısımlar özellikle çok zor yapılmış. Sebebi çok belli. Para yatırmaya zorlayıp daha iyi motor almamız için. Ücretsiz level kasarak aldığımız motorlar ile bu kısımları geçmek çok zor. Bu durum gerçekten can sıkıyor.

Rakipler
Rakipler oldukça basit. Hiçbir yarışta rakipleri geçmek için uğraşmadım. Parkurda kaza yapmazsanız sizi geçemiyorlar.

Hatalar
Ubisoft oyunu demiştim 🙂 Bol bol hata bulunuyor. Ancak güzel yanı bu hataların hiçbiri can sıkan hatalar değil. Güldüren hatalar. Kaza yapınca adamın kafasının duvara girmesi, takla atarken kafadan bacaklıya dönmemiz gibi.

Müzikler
Olsa da olmasa da pek bir şey fark etmiyor. Genel olarak sessiz oynadım oyunu.

Peki Zor mu?
Evet. Para yatırmadan tamamen emek ile motor almak, yarışları kazanmak gerçekten zor. Deli edebiliyor.

Modifikasyon
Modifikasyon sadece görüntüye etki ediyor. Karakterimizin ten rengi, kıyafetleri, sesine kadar seçebiliyoruz. Aynı zamanda kasalar açıp item çıkartabiliyoruz.

Peki Alınır mı?
Şu anda Steam'de 90 lira ve kesinlikle alınmaz. Bu para bu oyun için çok fazla. Kışın ücretsiz dağıtılmıştı ve ben öyle almıştım. Kısaca ücretsiz sahipseniz oynamaya değer bir oyun. İnceleme bu kadar, okuduysanız teşekkür ederim.
Dün de bir inceleme yapmıştım. Bugün de yaptım. Tamamen can sıkıntısı yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı