Çözüldü LoL EUW'de nasıl dil değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
"C:\ProgramData\Riot Games\Metadata\league_of_legends.live" klasöründe bulunan "league_of_legends.live.product_settings" isimli YAML dosyasını açın.

Burada bulunan yazıyı "locale: "tr_TR" yapın.

1637163341458.png
"C:\ProgramData\Riot Games\Metadata\league_of_legends.live" klasöründe bulunan "league_of_legends.live.product_settings" isimli YAML dosyasını açın.

1637163341458.png

Çözüm
"C:\ProgramData\Riot Games\Metadata\league_of_legends.live" klasöründe bulunan "league_of_legends. Live. Product_settings" isimli yaml dosyasını açın.

Burada bulunan yazıyı "locale: "tr_tr" yapın.

Eki Görüntüle 1217799

Peki bunu değiştirmek ban sebebi olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O yöntemi denedim çalışmıyor yine İngilizce oluyor oyun.

Peki bunu değiştirmek ban sebebi olabilir mi?
Değil, 11.5 senenin üzerinde LoL oynuyorum. Türkçe geldiğinden beri oyunu İngilizce'ye çevirip oynuyorum, LoL'ü daha Türkçe oynamadım neredeyse 12 senedir (yaklaşık 9 sene önce çıktı Türkçe desteği).

Hocam bunu nasıl yapıyoruz yeni istemcide? Bir türlü beceremedim. Sıralama nasıl olacak tam olarak?

yukarıda anlatılanları benim attığım görseldeki işaretlere göre düzeltin. Hepsi "tr_TR" olsun

Eki Görüntüle 1217799

Dosya Ekleri

• Inked1637163341458_LI.jpg
    Inked1637163341458_LI.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 689

Geri
Yukarı