LoL FPS düşüşü

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
Hayatımda daha saçma bir şey görmedim. Yeni güncelleme ile oldu. Ticket attım hala yanıt bekliyorum. İmlecimi ne zaman hareket ettirsem FPS'im düşüyor. Ekran kartı ayarları ile ilgili olabilir mi diye düşünüyorum. Tam onarım ve Hextech onarım aracını çalıştırdım. Oyunu sil-yükle yaptım fayda etmedi.

Şimdi giriyorum bende bir deneyim.
https://support-leagueoflegends.rio...OL-KASIYO-Teknik-Destek-Öncesi-Son-Kontroller buradan destek alabilirsiniz.

Benimki çok ilginç. God of War ve RDR2'yi 60 FPS oynatan makine LoL kaldırmıyor. Ticketta attığım oyun kaydında CS yapmaya çalışıyorum ama skill attığımda FPS 144'ten 12'e kadar düşüyor. Çok ilginç.

Ayrıca Riot Onarım Aracı son 7 saattir kayıt topluyor. En sonunda kapattım. Son 2 saattir de devam ediyor toplamaya.

Benimki çok ilginç. God of War ve RDR2'yi 60 FPS oynatan makine LoL kaldırmıyor. Ticketta attığım oyun kaydında CS yapmaya çalışıyorum ama skill attığımda FPS 144'ten 12'e kadar düşüyor. Çok ilginç.
ben kötü sistemlerinizin olduğunu düşünmüştüm fakat imzanızdan bakıyorum sağlam sistemleriniz var ilginç şimdi giriyorum bakalım bendede olacak mı 🤔

O zaman oyun hatasıdır hocam. Her güncelleme ile daha da kötüye gidiyor oyun zaten Riot saldı artık LoL'ü. 2015'ten beri oynayan biri olarak görüşlerim budur.

O zaman oyun hatasıdır hocam. Her güncelleme ile daha da kötüye gidiyor oyun zaten Riot saldı artık LoL'ü. 2015'ten beri oynayan biri olarak görüşlerim budur.
Dostum ben sezon 2'den beri oynuyorum. Eskisi kadar zevk vermese de hala zevk veriyor. Sezon başı rank kasarım. Sonra gider 1 - 2 el ARAM atar, diğer oyunlara geçerim. Kafa dağıtmalık gibi benimki.
Bu arada bilmeyenler için söyleyeyim DX9 modu buradan açılıyor.

1642962322054.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı