LoL FPS sorunu

problemboy3

Kilopat
Daha fazla  
1.jpg

3.jpg

2.jpg

25 ile 30'dan yukarı cıkmıyor, her şeyı denedim tüm videolardaki ayarları yaptım. Windows 7 çektim yine de olmadı, özellikle TF sırasında 10-5 arası dusuyor. Dona, dona oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs taraması yapmadıysanız yapmanızı öneririm.
2. olarak Windows 10'a yükseltmeyi deneyebilirsin. -Windows 7 desteği kalktığı için güvenlik açıklarından dolayı FPS'ni etkileyen bir şey vardır belki.-

Seninle aynı sistemimiz var. Sadece benimki 4 GB RAM ve (64 Bit) sistemimiz maalesef çok kötü bende az önce konu açtım Radeon 530 Sistem Hangi Oyunları Kaldırır? - Technopat Sosyal sistemle ilgili. Aklına gelebileceğin her türlü PC FPS arttırma videosunu izledim ama nafile. Ama bu video LoL'de +10 FPS almamı sağladı. Bir izle derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu işlemciye Win 10 yüklesek bir etkisi olur mu şu an benimki windwos 7 Ultimate? Ve Full guncel. Sen 10 kulanıyorsun anladıgım kadarıyla.

Evet Windows 10 kullanıyorum ama sistem kötü olunca işler sarpa sarıyor. Ama bence tavsiyem Windows 10'a dönmeniz. Şu an da Windows 10'da güncellemeler oluyor. Tavsiyem kesinikle Windows 10.

bu ayarlarıda yapmama ragmen suanda giriş
Seninle aynı sistemimiz var. Sadece benimki 4 GB RAM ve (64 Bit) sistemimiz maalesef çok kötü bende az önce konu açtım Radeon 530 Sistem Hangi Oyunları Kaldırır? - Technopat Sosyal sistemle ilgili. Aklına gelebileceğin her türlü PC FPS arttırma videosunu izledim ama nafile. Ama bu video LoL'de +10 FPS almamı sağladı. Bir izle derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
antrenman modu ile yaptım aynı ne yapacam ne edicem bilmiyorum iyice moralımı bozdu bu durum bilgisayar yeni format attırdım bilgisayarcıya gel gelelim aynı performans. alıyorum :/

Bu ayarları da yapmama ragmen şu anda giriş.

Antrenman modu ile yaptım aynı ne yapacağım ne edeceğim bilmiyorum iyice moralımı bozdu bu durum bilgisayar yeni format attırdım bilgisayarcıya gel gelelim aynı performans. Alıyorum :/

Maalesef dediğim gibi ne kadar FPS videosu izlesen bile sistem bir yerden sonra "hoop hemşerim nereye" diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı