LoL gelen rolde oynamak istemiyorlar

sakrucu1234

Hectopat
Daha fazla  
LoL'de sıralı maç giriyorum genelde, Jungle mainim. Jungle atıyor beni ama Allah'ın Support'u Jungle sal diyor, salamam üzgünüm diyorum. Alacağım çarı banlıyor ve Kayn kitleyip çarp alıyor ve xd yazıyor. Diğer 4 kişide presi büyük ihtimalle. Reportladım ama ban yermi emin değilim. Bu tür oyuncularla karşılaşmamak için bir yöntem falan var mı? Böyle olayları çok yaşıyorum LoL de.

LoL'de sıralı maç giriyorum genelde, Jungle mainim. Jungle atıyor beni ama Allah'ın Support'u Jungle sal diyor, salamam üzgünüm diyorum. Alacağım çarı banlıyor ve Kayn kitleyip çarp alıyor ve xd yazıyor. Diğer 4 kişide presi büyük ihtimalle. Reportladım ama ban yermi emin değilim. Bu tür oyuncularla karşılaşmamak için bir yöntem falan var mı? Böyle olayları çok yaşıyorum LoL de.
Karşılaşmama ihtimalin yok, yapabileceğin tek şey raporlamak.

Bana da dün ırkçılık yaptılar sövdüler. Durduk yere hemde. Dayanamadım bende karşılık verdim ben ban yedim ama onlar yemedi. Ben de bilet yolladım baya sitem ettim söyledim oyuncuları bildirdim ama bir çaresi olacağını sanmıyorum. Bu arada mutele geç diyecekleri şimdiden uyarıyorum bu bir çare değil başkasına akıl verin! Çok oyınculu bir oyunda sohbet edip eğlenebilirken neden herkesi susturayım? Zaten olumsuz durumda muteliyoruz fakat durduk yere ve aniden yaptıkları muameleden dolayı karşılık verip ban yemem büyük haksızlık.

Bana da dün ırkçılık yaptılar sövdüler. Durduk yere hemde. Dayanamadım bende karşılık verdim ben ban yedim ama onlar yemedi. Ben de bilet yolladım baya sitem ettim söyledim oyuncuları bildirdim ama bir çaresi olacağını sanmıyorum. Bu arada mutele geç diyecekleri şimdiden uyarıyorum bu bir çare değil başkasına akıl verin! Çok oyınculu bir oyunda sohbet edip eğlenebilirken neden herkesi susturayım? Zaten olumsuz durumda muteliyoruz fakat durduk yere ve aniden yaptıkları muameleden dolayı karşılık verip ban yemem büyük haksızlık.
@Cetrion acaba komik bir detay mı var acaba

Birinin küfür etmesi karşılık vereceğin anlamına gelmez, ki bunu Riot'da söylüyor. TR sunucusundaki kitlenin hali belli, insan yerine koymaya bile gerek yok %95'ini. Kaldı ki sen bu güruha ayak uydurup onlarla münakaşaya girmişsin. Eski sayılabilecek bir oyuncuyum oyunda, 2013'ten bu yana oynuyorum. Çoğunlukla TR sunucusunda oynadım fakat AB Batı sunucusunun da geri kalır yanı yok bilgilendirme olsun diye geçeyim. Ama ille de bu oyunu oynamak istiyorsanız AB Batı sunucusunu tercih edin, çünkü bir nebze de olsa daha az var bu kitleden. Bana komik gelen kısım TR sunucusundaki varlıkların hırlamalarına kulak asıp, sonra da karşılık verip ban yemen. Bunlar ban yemedi demişsin ama emin ol o kafayla devam eden herkes bür gün ban yer, ha bugün ha yarın.

Birinin küfür etmesi karşılık vereceğin anlamına gelmez, ki bunu Riot'da söylüyor. TR sunucusundaki kitlenin hali belli, insan yerine koymaya bile gerek yok %95'ini. Kaldı ki sen bu güruha ayak uydurup onlarla münakaşaya girmişsin. Eski sayılabilecek bir oyuncuyum oyunda, 2013'ten bu yana oynuyorum. Çoğunlukla TR sunucusunda oynadım fakat ab batı sunucusunun da geri kalır yanı yok bilgilendirme olsun diye geçeyim. Ama ille de bu oyunu oynamak istiyorsanız ab batı sunucusunu tercih edin, çünkü bir nebze de olsa daha az var bu kitleden. Bana komik gelen kısım TR sunucusundaki varlıkların hırlamalarına kulak asıp, sonra da karşılık verip ban yemen. Bunlar ban yemedi demişsin ama emin ol o kafayla devam eden herkes bür gün ban yer, ha bugün ha yarın.

Siz okumadan yorum yapmışsınız ben bana yapılan ırkçılıktan bahsettim ve bunun ne olduğunu iyi biliyorsunuz. Bu kabul edilebilir ve sustur geç yapılacak bir davranış değil ben veya başkası sustukça bunlar türeyecek ve daha pisleşecek. Yapılan ırkçılığa misilleme yapmam gayet doğal hakkım. (bunda gülünecek bir durum yok!)

Yeni konular

Geri
Yukarı