LoL giriş yapılmıyor

Aynı sorun bende de var Riot bilet sekmesinden disiplin işlemleri bağlığı altında bilet açtıgın da sana neden ban yediğini gösterir normalde bilet attığında log veya neden ban yediğin yazmıyorsa büyük ihtimal ban yememişsindir ama benim anlamadığım farklı hesaptan girince giriyor ama ana hesabımdan girince bu hatayı veriyor enteresan.
Ben de başta senin gibi düşünüyordum, üç hesabım var ikisi giriyor birisi girmiyordu. Ban yediğime de ihtimal vermiyordum. Ticket attığımda da ilk başta sistemini kontrol edelim tarzında bir cevap vermişlerdi. Sonra durumu detaylıca açıklığa kavuşturunca, ban yediğimi söylediler ve şu şu tarihte açılacak diyip logları vs de attılar. Diğer arkadaşlar da benzer dönüşler aldılar. Sen de öylesin yani.

Ben de başta senin gibi düşünüyordum, üç hesabım var ikisi giriyor birisi girmiyordu. Ban yediğime de ihtimal vermiyordum. Ticket attığımda da ilk başta sistemini kontrol edelim tarzında bir cevap vermişlerdi. Sonra durumu detaylıca açıklığa kavuşturunca, ban yediğimi söylediler ve şu şu tarihte açılacak deyip logları vs de attılar. Diğer arkadaşlar da benzer dönüşler aldılar. Sen de öylesin yani.

Ama hiç argo vs kullanmıyordum ki uzun zamandır dün bir de 6400 rp yükledim perma ban yediysem harbiden üzülürüm ya.

Emin misin kanka kim söyledi ve neden yedik.

Hocam etmediğim küfür yapmadığım flame için mi ban yedim :D gözünüzü seveyim ne saçma iş bu
Dostum ben 25 maçlık chat ban yemiştim. Ondan sonra hiç küfretmedim ama argo olarak geçebilecek kelimeler de ban sebebi sanırım. Eğer hiçbir şekilde argo da kullanmadıysan başka bir sorun vardı araştır.

Dostum ben 25 maçlık chat ban yemiştim. Ondan sonra hiç küfretmedim ama argo olarak geçebilecek kelimeler de ban sebebi sanırım. Eğer hiçbir şekilde argo da kullanmadıysan başka bir sorun vardı araştır.

Sadece argo vs demiştim oda duolarıma esnek de ama benim anlamadığım neden ban yediğimiz niye yazmıyor ve ne kadar yedik.
https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr/articles/360034195474?input_string=uzaklaştırma buyrun burdan hesabınızuzaklaştırıp uzaklatırılmadığına bakabilirsiniz bende uzaklaştırılmadığım gözüküyor
İşin aslını öğrendim ban yediğimiz falan yok hesaplarımız güvensizlik nedeniyle kilitlenmiş haberiniz olsun arkadaşlar.

Son düzenleme:
Sadece argo vs demiştim oda duolarıma esnek de ama benim anlamadığım neden ban yediğimiz niye yazmıyor ve ne kadar yedik.
https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr/articles/360034195474?input_string=uzaklaştırma buyrun burdan hesabınızuzaklaştırıp uzaklatırılmadığına bakabilirsiniz bende uzaklaştırılmadığım gözüküyor
İşin aslını öğrendim ban yediğimiz falan yok hesaplarımız güvensizlik nedeniyle kilitlenmiş haberiniz olsun arkadaşlar.
Nasıl kilitlenmiş yani? Ne olacak

Yeni konular

Geri
Yukarı