LoL Gold elo için hero önerisi?

1 - Sup oynamak hoşuma gidiyor sadece.
2 - Taşıyan supportlar hangileri söyler misiniz, Brand gerçekten iyi bir potansiyeli var fakat fight başlatan yok en sonda kafayı yiyip ben başlatıp direkt ölüyorum haliyle.
3 - Pre yok hocam, gelen yok kimse gelmiyor.
1-Zevkler ayrı, elo kasmak istiyorsan eğlenmemen lazım :D
2-Swain, Pyke, Brand (çoğu AP support) bunlar adc ne kadar kötü olursa olsun iş yapabilen karakterler.
3-LoL'ün discord sunucusundan pre bulabilirsin.

Fight başlatmaya engage deriz. Bu şampiyonlar Thresh, Rakan, Wukong(favori engage), Nautilus gibi şampiyonlar savaşın kaderini değiştirirler. Doğru yerde adc'yi düşürecek şekilde savaş başlatılırsa kazanılır, ama tank adama skill dökerseniz kaybedilir.

Ve takımınızda hasar olmalı, ve dengeli şekilde. Tüm takım ad olmamalı ve engage olmak zorunda, olmasa da tanklar da savaş başlatabilir.

Supportun görevi lane'de adc'nin, geri kalan oyunda tüm takımın desteği olmak. Roam atabilecek şampiyonlar var.
Rakan, Thresh, Pyke, Bard. Bunlara ilk item seyyah çizmesi alın ve haritayı dolaşıp skor sağlayın. Ama adc'nin buna uygun olması ve 1v2 kalınca uzaktan güvenli farm alabilmesi lazım.

Tavsiye;
Pyke alın (şampiyonu iyice öğrenin)
Adcnize caitlyn alıp güvenli takılmasını söyleyin. 1000 gold yapınca base atıp seyyah çizmesi bitirin, Mid'e yardım edin,
mid'de karşı şampiyonu çekip sersemletirseniz middeki herhangi bir şampiyon killi alacaktır.

Geri
Yukarı