LoL hata vermeden oyundan atıyor

AltairRR

Hectopat
Yer
Konohagakure
Daha fazla  
LoL'de oyundan hiçbir hata olmadan atıyor, tekrar bağlanınca bir daha atmıyor ama bu atma koridorda geri düşme gibi. Oyunda bazı şeyleri ciddi etkiliyor. Sorun neden kaynaklı olabilir? (Oyunda 10 ya da 15 dakika içerisinde oluyor.)

sistemözellikleri.PNG

Başlata olay görüntüleyicisi yaz ve girince hatanın yanındaki artıya tıklayıp hatayı aldığın saatteki hataya 2 kere tıkla ve geneldeki şeyleri buraya kopyala yapıştır yap.

Neredeyse 2 aydır aynı sorunu yaşıyorum oyun içindeyken windows 10’un bildirim sesi geliyor ve aynı anda oyun kitleniyor. Sistemimde hiçbir sorun yok ve başka hiçbir oyunda da böyle birşey olmuyor. LoL’de bir sorun olduğunu düşünüyorum oyun içi AFKlar felaket derecede arttı

LoL'de oyundan hiçbir hata olmadan atıyor, tekrar bağlanınca bir daha atmıyor ama bu atma koridorda geri düşme gibi. Oyunda bazı şeyleri ciddi etkiliyor. Sorun neden kaynaklı olabilir? (Oyunda 10 ya da 15 dakika içerisinde oluyor.)

Kardeşim benim yukarıda yazdığım şeyi yap bir at buraya. Hata vermiyor gibi gözükse bile orada çıkıyor genellikle benim bildiğim.

Kardeşim benim yukarıda yazdığım şeyi yap bir at buraya. Hata vermiyor gibi gözükse bile orada çıkıyor genellikle benim bildiğim.
Doğrulama yaptım bi el attım atmadı oyundan ileride tekrar atarsa yapıcam da Olay Görüntüleyicisin orda artı kısmı yok yani nasıl yapıcağımı bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı