LoL hesabı değeri hesaplama

Makaleler
1
Şu an EUW sunucusunda olan 31. seviye olan bir hesabım var. Hesapta hiç dereceli girmedim. Hesap ile ilgili detayları alt kısımdaki fotoğraflardan görebilirsiniz. Sizce bu hesabın ederi nedir?

Ek sorular:

Bir de sizce şampiyon kristallerini mavi öze mi çevirmek daha mantıklı hesabı satacak olan kişi için?
1 kostüm açacak turuncu özüm var. Sizce 1 kostüm açayım mı, yoksa satın alacak kişiye mi bırakıyım bu kararı? (Hesapta hiç kostüm yok.)
Kostüm kristallerini turuncu öze mi çevireyim, yoksa olduğu gibi kalsın mı?

Hesabı forum üzerinden satmayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• şampiyon kristalleri.PNG
    şampiyon kristalleri.PNG
    158,3 KB · Görüntüleme: 101
  • ortaya karışık.PNG
    ortaya karışık.PNG
    37,6 KB · Görüntüleme: 86
  • herolar.PNG
    herolar.PNG
    491,5 KB · Görüntüleme: 84
  • detaylar.PNG
    detaylar.PNG
    761,4 KB · Görüntüleme: 94
  • herolar 2.PNG
    herolar 2.PNG
    345,1 KB · Görüntüleme: 88
  • kostüm kristalleri.PNG
    kostüm kristalleri.PNG
    105,5 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç TL'ye alınmasını bekliyorsun ki öyle hesapları insanlar bot ile kasıp 10 15 TL'ye satıyor sizinkindeki skinler ile 30 40 arası bir şeye gider.

Hocam bilmiyorum ondan soruyorum zaten. Bazenleri forumda görüyorum hesabın değerinden az veya yüksek fiyatları söylüyorlar ondan. Bu forumda iler ki saatlerde satacağım. Hocam birde bizzat kendim kastım hesabı bot olayı filan yok.

Sattığını değmeyeceğini düşünüyorum biraz daha Level alıp daha değerli bir hale getirebilirsin.

Hocam satmayı düşünüyorum. Değip değmemesi önemli değil. Biraz fazla oynuyorum ek olarak bundan dolayı da satmak istiyorum.
Hocam aslında böyle 30 seviye hesaplar 15 ile 40 TL arası değişmekte. Bence 30 35 eder.

Hocam 40 TL mantıklı bir fiyat mı? Discord üzerinden birkaç kişiye sordum 40 TL uygun diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı