LoL Hesabı kaç lira eder?

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 89
  • Görüntüleme 7B
Hocam tahminen ne kadar fiyat oynar ?
Çıkacağınız lige göre değişir. Gidin master kasın 600-700TL eder. Chall kasısn 1200-1500 eder.
Bu şekilde 100TL'ye ancak satarsınız. Plat'ta da pek bir farkı olmaz. Diamonda 4-3'te 150TL falan olur. Dia 2 üstüne çıktığınzda asıl artış yaşanır.

Çıkacağınız lige göre değişir. Gidin master kasın 600-700TL eder. Chall kasısn 1200-1500 eder.
Bu şekilde 100TL'ye ancak satarsınız. Plat'ta da pek bir farkı olmaz. Diamonda 4-3'te 150TL falan olur. Dia 2 üstüne çıktığınzda asıl artış yaşanır.
Çok teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için. Ben şimdi kasmaya başlıyorum.

Cahil birini bulmazsan Kara Alistar gibi skinler yoksa kaç tane skini olmasının hiçbir önemi yok. Hesap 300 level ve Altın 4'müş. MMR'ı da iyi değildir diye düşünüyorum. 25 TL verebilirim. Dediğim gibi bunları bilmeyen birini bulursan 250-300 TL civarına satarsın tabii.

Cahil birini bulmazsan Kara Alistar gibi skinler yoksa kaç tane skini olmasının hiçbir önemi yok. Hesap 300 level ve Altın 4'müş. MMR'ı da iyi değildir diye düşünüyorum. 25 TL verebilirim. Dediğim gibi bunları bilmeyen birini bulursan 250-300 TL civarına satarsın tabii.
Sağolun paranıza ihtiyacım yok. Konu'yu bilgi alabilmek için açtım hesaba para verip almanız için değil.

Kostüm hastası biri varsa anca o satın alır, lolde önem arz eden ligin olduğu için. Özellikle smurf hesap dedikleri 30 levele kasılıp bırakılmış hiç rank atmayan hesaplar peynir ekmek gibi satılıyor, hele ki botsuz el ile kasıldı ise sizin hesabınızdan bile daha fazla edebiliyor.

Merhaba hesabımı satmaya karar verdim fakat kaç lira eder hiçbir fikrim yok. Bu Konu'da yardım ederseniz çok sevinirim. Fotoğraflar ektedir,

Ek olarak:
• Hesabı'ın Level'i 300.
• Hesap'ın kümesi, Altın 4 40 LP
• Hesabın içerisin'de 390 RP ve 956 Mavi Öz bulunmakta.
• 2 Tane 6. Level açılmamış Pyke, 2 Tane açılmamış 7. Level Jinx, 1 Tane açılmamış 7. Level Lee Sin, 2 Tane açılmamış 6. Level Warwick, 1 Tane açılmamış 6. Level Lucian, 1 tane açılmamış 7. Level Graves, 1 Tane açılmamış 7. Level Lux, 1 Tane açılmamış 7. Level Morgana bulunmakta.
• Şampiyonlar kısmında Aphelious ve Aurelion Sol açılmamış olarak duruyor ( İsterseniz açabilirsiniz ).
• Zombi Brand ve Guerilla Tristana'da açılmamış olarak duruyor.
• Toplam Hesap'da 131 tane şampiyon var.
• Hesap'ın sohbet yasaklaması yok.
Kostümler, Chroma'lar ekteki fotoğraflardadır.
Hesap EU West mi?

Geri
Yukarı