LoL Hesabı Satan Güvenilir Siteler

LoL kuralları içerisinde hesap alım satımının yasak olduğu açık bir şekilde belirtilmiştir sevgili dostum. Hesap değişimi, satışı, alışı, ortak kullanımı %100 ispatlandığı anda hesap sınırsız süre ile kapatılır.

League of Legends'da güvenilir hesap alım satımı yoktur. Bunun yerine ip, exp takviyesi ile rahat 1 haftada 30 level olup şampiyon havuzu geniş bir hesaba sahip olabilirsin.

League of Legends elo boost ve accounts satışının önüne geçebilmek için ip kota uygulamakta belirli aralıklarla sınır koyar ve sınır aşılır aşılmaz hesap kapatılır.West'de ki hesabım ip değişiklerinden sınırsız kapatıldı geçte olsa nedenini öğrenebildim Hotspot Shield programı bilgisayarımı her başlatmam da otomatik olarak açılmaktaymış bir kaç hafta sonra account kapatıldı. Hesap satışlarını tavsiye etmem bu işi ticarete dökmüş olanları hiç tavsiye etmem.Ne kadar süre içerisinde kaç kişinin girip çıktığını bilemezsin.
Bu riski göz önünde bulundurmak gerekir.

LOL hesabı alım-satımını önermiyorum. Ha, arkadaşından falan alırsın o tamam fakat bazı böyle kıytırık sitelerden hesap falan alma. Riski çok büyük. Çünkü sen hesabı alırsın 2 gün sonra destek bölümünden ticket atıp hesabım çalındı falan der hesabı geri alır :) Bu tarz olaylar çok fazla böyle oyunlarda.

Hesap alım satımı hiçbir zaman %100 güvenlikli değilir, hesabı satan kişi sen tüm bilgilerini değiştirsen de desteğe başvurup hesap kurtarma prosedürünü başlatıp hesabını kolayca geri alabilir.
Sende dolandırılmış olursun, eğer uğraşacak zamanın varsa savcılığa suç duyurusunda bulunup verdiğin paranın 2 katını alabilirsin uzun bir süre uğraştıktan sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı