LoL hesabı satışından dava açılabilir mi?

ardaruve

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bundan aylar önce bir site üzerinden LoL hesabı sattım 100 liraya. Ben de başkasından almıştım hesabı ilanda da belirtmiştim. Aradan 2 ay geçti ve siteden bana bir mesaj geldi; sattığınız LoL hesabı geri alınmış alıcının zararını karşılamadığınız takdirde hakkınızda suç duyurusunda bulunulup dava açılacak bla bla. Bu konularda bilgisi olan var mı ben pek bir şey olacağını düşünmüyorum ama size de danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Açamaz sana dava
Merhaba arkadaşlar, bundan aylar önce bir site üzerinden LoL hesabı sattım 100 liraya. Ben de başkasından almıştım hesabı ilanda da belirtmiştim. Aradan 2 ay geçti ve siteden bana bir mesaj geldi; sattığınız LoL hesabı geri alınmış alıcının zararını karşılamadığınız takdirde hakkınızda suç duyurusunda bulunulup dava açılacak bla bla. Bu konularda bilgisi olan var mı ben pek bir şey olacağını düşünmüyorum ama size de danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler.
Hayır hiç bir şekilde dava açamaz bunu Riot duyduğu an hesap ban yicektir.

Yasadışı falan? Hayırdır noluyor?

Anayasada Riot Games hesap satışı ile ilgili kanun mu var? Cezayı sadece Riot keser. Onda da hesabı banlar, alıcı da akıllanır.

Şifreyi kimin değiştirdiğini nasıl, kim anlayacak? Emniyet ile Riot Games, ortak bir protokol mu hazırladı?

Geçiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı