LoL hesabım çalındı

Kzy1

Zeptopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, virüs yüzünden LoL hesaplarım çalındı. Çalan kişiyi gerçek hayatta tanımıyorum fakat Discord adını biliyorum. Açık açık ben çaldım dedi. Ticket attım sizce geri alma ihtimalim var mı? Aldığım ilk kostüm kullanılan kredi kartının ilk 6 ve son 4 hanesini attım fakat e postayı değiştirmişler.

Selam arkadaşlar, virüs yüzünden LoL hesaplarım çalındı. Çalan kişiyi gerçek hayatta tanımıyorum fakat Discord adını biliyorum. Açık açık ben çaldım dedi. Ticket attım sizce geri alma ihtimalim var mı? Aldığım ilk kostüm kullanılan kredi kartının ilk 6 ve son 4 hanesini attım fakat e postayı değiştirmişler.

Alırsınız merak etmeyin, ne olur ne olmaz Kaspersky ve Hitman Pro gibi yazılımlarla tam tarama yapın ve diğer hesaplarınızın şifresini değiştirin.

Alırsınız merak etmeyin, ne olur ne olmaz Kaspersky ve Hitman Pro gibi yazılımlarla tam tarama yapın ve diğer hesaplarınızın şifresini değiştirin.
Hard format attım hocam zaten atıckatım.Teşekkürler arkadaşlar korkuyordum şuan içim biraz daha rahat. Çalan arkadaş alamazsın hesabı vs. diyor.

Tamam o zaman ama belki LoL'den başka hesapları da çalmış olabilir. Belki de sadece size söylememiştir. Yine de başka hesaplarınızın şifreleri değiştirin bence.
Hocam telefon numarama kadar bulmuş google hesaplarımı güvenceye aldım. 1 tane gmail hesabımı çalıcaktı az kalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı