Valorant hesabım çalındı

Furkan0001

Centipat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar bugün hesabımı bir site üzerinden ilana verdim biri arayıp site dışından satış yapmak ister misin diye sordu, kendisine cevabım evet oldu. Sonra güvenlik amaçlı hesabımın bilgilerini istedi zaten hesabımda çift korumalı e-posta güvenliği vardı. Kişi hesabıma girdi kodu ona verdim ve ardından hesabını e-postası değişti ondan sonra beni engelledi. Elimde kendisinin telefon numarası ve Discord adresi var. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar bugün hesabımı bir site üzerinden ilana verdim biri arayıp site dışından satış yapmak ister misin diye sordu, kendisine cevabım evet oldu. Sonra güvenlik amaçlı hesabımın bilgilerini istedi zaten hesabımda çift korumalı e-posta güvenliği vardı. Kişi hesabıma girdi kodu ona verdim ve ardından hesabını e-postası değişti ondan sonra beni engelledi. Elimde kendisinin telefon numarası ve Discord adresi var. Ne yapabilirim?
1- Dava açabilirsin.
2- Riot Games 'e bilet atabilirsin

Bütün her şey rızanız ile gerçekleşmiş, kaldı ki Riot hesap ticaretine olumlu bakmıyor. Yapabileceğiniz pek bir şey yok gibi.

o gelen kod eposta için gelen kod ayırt edilemiyor giriş için gelen kodla, o yüzden satış yapılacaksa dc üzerinden göstermek en güvenilir yol eposta gittiyse işin zor riota bildir belki bir sonuç çıkar

Hangi siteydi?

O gelen kod e-posta için gelen kod ayırt edilemiyor giriş için gelen kodla, o yüzden satış yapılacaksa DC üzerinden göstermek en güvenilir yol e-posta gittiyse işin zor Rio'ta bildir belki bir sonuç çıkar.

Evet sanırım araştırdım oyle olmuş ancak e-posta adresini de almiş.

Peki numarası ile ya da ne ile nasıl şikayet edebilirim kime ve nasıl söyleyebilirim?

Geri
Yukarı