LoL hesabım çalındı

mentos12

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde normalce oyunumu oynarken aniden hesabıma girememeye başladım ve araştırdığıma göre şöyle bir hata alıyorum.
Arkadaşlar bütün önemli mesajlar çöp kutusuna taşınmış ve hesabım alınmış, oyuna yüklü miktarda para yatırdım. Sizden isteğim anlayan bir kişi yardımcı olsun:(

1675167977031.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot'a ticket at olanları anlat hesabın ilk mailini şifresini söyle skinleri falan söyle kaç RP yatırdığını söyle. Ben CS'ciyim daha önce LoL oynamadım ama Steam'de hesabım çalındığında bu şekilde içindeki skinleri hesabın kuruluş tarihini kullanılan kredi kartını ilk şifreyi maili falan söyleyerek almıştım hesabımı, Riot da pek farklı değildir diye düşünüyorum.

Riot destekle görüşürseniz yardımcı olacaklar. İlk e-mail sende zaten.

Riot'a ticket at olanları anlat hesabın ilk mailini şifresini söyle skinleri falan söyle kaç RP yatırdığını söyle. Ben CS'ciyim daha önce LoL oynamadım ama Steam'de hesabım çalındığında bu şekilde içindeki skinleri hesabın kuruluş tarihini kullanılan kredi kartını ilk şifreyi maili falan söyleyerek almıştım hesabımı, Riot da pek farklı değildir diye düşünüyorum.
Aynen öyle hocam düşündüğünüz gibi.

Merhaba, geçenlerde normalce oyunumu oynarken aniden hesabıma girememeye başladım ve araştırdığıma göre şöyle bir hata alıyorum.
Arkadaşlar bütün önemli mesajlar çöp kutusuna taşınmış ve hesabım alınmış, oyuna yüklü miktarda para yatırdım. Sizden isteğim anlayan bir kişi yardımcı olsun:(

Eki Görüntüle 1651877

Ruslar çalmış büyük ihtimalle Riot Games'in desteğine yazın tarayıcınınızın çerezlerini temizleyip cihazınıza format atın virüs atıp çalmışlardır.

Ruslar çalmış büyük ihtimalle Riot Games'in desteğine yazın tarayıcınınızın çerezlerini temizleyip cihazınıza format atın virüs atıp çalmışlardır.

Yanıtınız için teşekkürler aşğıda konuya devam edeceğim bakarsanız sevinirim

Yanıtınız için teşekkürler aşğıda konuya devam edeceğim bakarsanız sevinirim

Öncelikle antivrüs programları krup bilgisayarda sorunu çözemeye çalıştım kullandığım programlar kapersky(security)cloud ardından şöyle bir hata gördüm
image.png

Yanıtınız için teşekkürler aşğıda konuya devam edeceğim bakarsanız sevinirim.

Öncelikle antivrüs programları krup bilgisayarda sorunu çözemeye çalıştım kullandığım programlar Kaspersky(Security)Cloud ardından şöyle bir hata gördüm
image.png

Son zamanlarda yabancı sitelerden crack uygulama ya da hile yazılımı indirdiniz mi? indirdiyseniz büyük ihtimalle onlardan olmuştur cihazınız için en iyi çözüm temiz kurulum ile format atmaktır.

Öncelikle antivrüs programları krup bilgisayarda sorunu çözemeye çalıştım kullandığım programlar Kaspersky(Security)Cloud ardından şöyle bir hata gördüm
image.png

Trojan yemissiniz o şekilde çalınmış hesabınız. Antivirüs temizleyecektır korkmanıza gerek yok. Farklı antivirüsler ile de taratabilirsiniz.

image.png

Eğer bilgisayarınızda korsan oyun veya yazılım varsa bunlar onlardan bulaşmıştır diye tahmin ediyorum, son zamanlarda hesabınız ile bir siteye ya da başka herhangi bir yere giriş yapmadıysanız veya tanıdığınız tanımadığınız birine bilgilerinizi vermediyseniz büyük ihtimal bu virüslerden kaynaklanmıştır. Virüsleri silin ardından Revo Uninstaller gibi bir uygulamayla yüklediğiniz korsan programları kaldırın formata falan gerek yok bilgisayar tertemiz olur.

Hesabın ilk bilgilerini bilmiyorsan hesap gg

Geri
Yukarı