LoL hesabım çalındı

Furkanwq

Hectopat
Daha fazla  
Dün oyuna girdim gece bildirim geldi Gmail'e biri girdi diye, sabah ise hesabım gitmişti. Bugün Valorant'a girmiş yazdım niye çalıyorsun falan diye çıkardı arkadaşlıktan Riot'a yazdım ama EUW'de olduğu için hesap çok girmiyordum hatırlamıyorum detaylı şekilde o yüzden çok iplemedi Riot. Nasıl yapabilirim? Çok umurumda değil çalınması ama emeğime yazık.

Dün oyuna girdim gece bildirim geldi Gmail'e biri girdi diye, sabah ise hesabım gitmişti. Bugün Valorant'a girmiş yazdım niye çalıyorsun falan diye çıkardı arkadaşlıktan Riot'a yazdım ama EUW'de olduğu için hesap çok girmiyordum hatırlamıyorum detaylı şekilde o yüzden çok iplemedi Riot. Nasıl yapabilirim? Çok umurumda değil çalınması ama emeğime yazık.

Riot'un iplememesi çok mümkün değil yazdığın destek yazılarını SS'ler misin?

Reis senin derdin harbiden riotmu Gmail'in çalınmış haberin yok kredi kartlarında onaylama bildirimi gelmiyorsa kartlarını kapat.
:D

Yardım etmeye çalışmış adam. Temiz bir format çekip yolunuza bakmanızı tavsiye ederim he bir de mailinizi kurtarın, üzülmeyin. LoL hesapları para etmiyor zaten. Yanlış hatırlamıyorsam fatura falan istiyorlardı onlarla konuşmanız daha iyi olur. Tavsiyem hazır çıkış yolunu buldunuz hayatınızda yeni bir sayfa açın bırakın şu oyunu.

Hacı sen Riot'u sal senin direk Gmail çalınmış onu kurtarmaya bak sen.

Hocam onu kurtardım zaten şifreyi değiştirdim 2 korumalı yaptım sıkıntı yok.

Reis senin derdin harbiden riotmu Gmail'in çalınmış haberin yok kredi kartlarında onaylama bildirimi gelmiyorsa kartlarını kapat.
:D

Hocam benim anlamadığım bana telefondan kod gelmesi gerek şu sayıyı seç diye ama o da gelmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı