LoL hesabım çalındı

Gaming Prime kapsülündeki rpyle içerik almıştım bunu söylesem açma ihtimalleri var mıdır ya da şöyle söyleyeyim doğum tarihi ve kayıt e postası yok hesap içinden zaten bir sürü SS var satın alma geçmişi flan tüm soruları doğru cevaplasam doğum tarihi ve kayıt e postasını yanlış söylesem olmaz mı?

Hocam bir ticket oluşturup şansınızı deneyin denemekten zarar gelmez.

Hocam Riot bu konularda çok sıkı en ufak bilgi eksikliğinde bile yardım etmiyorlar. Google'dan LoL'ün sayfasına hesabınızla giriş yaparsanız hesap ayarlarından mail adresinin sadece birkaç harf gösterirler başka türlü görebileceğiniz bir yer yok.

Söylediğim gibi " RP kodu " ve hesaba parayla alınan ilk kostüm veya içerik bilgisi gerekli. Şansınızı deneyin elinizdeki tüm bilgileri ve ekran görüntülerini gönderebilirsiniz.

Hocam dogum tarihini pasta göndermek için istemiyorlar bu durumlar icin istiyorlar gorebileceginiz bir yer yok.

Elimde hesap içinden böyle görüntüle var sizce kurtarma hesabı açtırma olasılığım yüksek mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 1.PNG
    Ekran Alıntısı 1.PNG
    146,8 KB · Görüntüleme: 46
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    181,3 KB · Görüntüleme: 32
  • l2.PNG
    l2.PNG
    26,4 KB · Görüntüleme: 29
  • l1.PNG
    l1.PNG
    25 KB · Görüntüleme: 55
  • Ekran Alıntısı6.PNG
    Ekran Alıntısı6.PNG
    574,8 KB · Görüntüleme: 46
Hocam kurtardınız mı benim de başıma gelmişti bayağı korkmuştum Riot'a bilet göndermiştim bana 16 tane soru sormuşlardı ben 15'ini falan cevaplamıştım 😀 hatta ilk RP kodumun ssi bile duruyor onu da atmıştım. Alamazsanızda boşuna üzülmeyin hesap 28 levelmiş 1 haftada kasarsın tekrar.

Hocam kurtardınız mı benim de başıma gelmişti bayağı korkmuştum Riot'a bilet göndermiştim bana 16 tane soru sormuşlardı ben 15'ini falan cevaplamıştım 😀 hatta ilk RP kodumun ssi bile duruyor onu da atmıştım. Alamazsanızda boşuna üzülmeyin hesap 28 levelmiş 1 haftada kasarsın tekrar.

Hesabı geri aldım ama ban yemiş çalındığı için onu actiramadim ve 32 lvl hesap 10'dan fazla kostüm var.

Sikinti yok 3 gün oldu yeni hesap acali 30 lvl yaptım hiç oynamadigim çarları oynamaya başladım aslında iyi oldu da.

Yeni konular

Geri
Yukarı