LoL hesabım çalındı

KafadanKontak

Centipat
Katılım
14 Kasım 2021
Mesajlar
1.888
Çözümler
21
Kimse uğraşmaz. Dert etmeyi bırakıp yeni güvenli bir mail ile yeni bir hesap aç. Arkadaşlarını da iyi seç. Öyle elden ele gezerse hesaplar olacağı bu işte.
 
Katılım
18 Kasım 2016
Mesajlar
403
Makaleler
1
Bana da yıllar önce olmuştu. Hesabımı abime bile vermedim. Bilgisayarıma da korsan, üçüncü parti hiçbir şey indirmedim trojan vs. yememek için. Hatta buraya bir başlık açmıştım yanlış hatırlamıyorsam. Adam comboliste düştüyse senin hatan falan demişlerdi, çok komikti. Polis , Riot vs. hiçbiri uğraşmaz bakmaz malesef.
 

aDoSa284

Femtopat
Katılım
30 Kasım 2021
Mesajlar
71
Riot hesabın gerçekten size ait olup olmadığını bilmeden hesabı vermiyor, S4'te açtığım hesabın E-Postasını almak için 3 ayrı zaman aralığında 2 yıl boyunca uğraştığımı hatırlıyorum. RP attığımda ve "Hesabı çalsam RP yüklemezdim." ibaresini kullandığımda hesabı geri aldım. Hesabın senin olduğunu kanıtlayabileceksen hesabı alabilirsin, kanıtlayamazsan alman zor.(Hesabın açılış tarihi, hesaba gelen hediyeler/gönderilen hediyeler, ilk eklediğin arkadaşlar, ilk kostüm, RP içerikleri, isim değiştirdiysen eski isimler gibi gibi 15 tane soru yanıtlaman için sana verilir ve yeterli görülürse E-Posta sıfırlama bağlantısı biletin içeriğine yanıt olarak gönderilir.)
 

Yeni konular

Yukarı