LoL hesabım kaç TL eder?

İyide dostum adam satacağım dememiş ki. Adam değerini sormuş zaten. Biraz empati yap hesabına kim bilir kaç TL yatırıyorsun ve değerini sormak için konu açıyorsun ve yanlış anlaşılıp ban yiyor kusura bakma da adam en az 400 TL yatırmış yani uğraşma bence boşa gitmesin parası emek var sonuçta.
En az 400 TL yatırmasını düşündüren sebep nedir?

İyide dostum adam satacağım dememiş ki. Adam değerini sormuş zaten. Biraz empati yap hesabına kim bilir kaç TL yatırıyorsun ve değerini sormak için konu açıyorsun ve yanlış anlaşılıp ban yiyor kusura bakma da adam en az 400 TL yatırmış yani uğraşma bence boşa gitmesin parası emek var sonuçta.
400 TL yatırılmış bir hesap yok orada para yatırmadan oynayarak böyle bir hesap rahat toplanır hesap para etmez zaten böyle çok var.

Arkadaş saçma sapan ve olmayan bir şeyden raporluyor onu anlatmaya çalışıyorum.
Hesap satışının yasak olduğunu belirtmiş ve raporlamış. Zaten kendisi de ortada bir hesap satışı olduğunu savunmuyor. Riot'a rapor eder, Riot ise hesabı gözleme alır. Eğer ileri de şüpheli bir durum olursa hesap banlanır. Arkadaş hesabı raporlayıp, direkt banlanmasını düşünmüyor zaten. Burada sorun ne?

Yeni konular

Geri
Yukarı