LoL hesabım ne kadar eder?

Çarı geri almak çok kolay o yüzden, bir ticketa bakıyor. Ben de dekonta bakıyorum.

Gamermarkt falan hesabı geri alanları telefonla arıyor, açmazsa WhatsApp üzerinden dava açacağını vb. yazıyormuş bu konuda eminim ama hiç dava açıldı mı bilmiyorum mahkeme hesap satışına falan bakar mı bilmiyorum saçma geliyor.

Gamermarkt falan hesabı geri alanları telefonla arıyor, açmazsa WhatsApp üzerinden dava açacağını vb. yazıyormuş bu konuda eminim ama hiç dava açıldı mı bilmiyorum mahkeme hesap satışına falan bakar mı bilmiyorum saçma geliyor.

Açmaz, açamaz. LoL'de hesap satışı yasak.

Açmaz, açamaz. LoL'de hesap satışı yasak.

Hocam bazıları da diyor ki işte hesap satışının yasak olmasi senin ile Riot Games ile arasında olan bir şey senin adamdan hesabı geri alman ise düpedüz dolandırıcılık vb. tarzı şeyler söylüyorlar ama daha önce hiç oyun hesap satımında dava açıldığını, ceza verildiğini falan duymadım.

Bir ara satın almayı düşünmüştüm dolandırılsam bir şey de yapılamıyormuş cidden kötü.
Kanka işte o yüzden ben almaktan korkuyorum. Yoksa bana yeni hesap lazım lig kasacağım. Dava falan edilecek diyor ama sonuç alan görmedim.

Ayrıca bütün paramı Fastpay kampanyasına yatırdım. Hesabı alacak kadar param kalmadı :D

Kanka işte o yüzden ben almaktan korkuyorum. Yoksa bana yeni hesap lazım lig kasacağım. Dava falan edilecek diyor ama sonuç alan görmedim.

Ayrıca bütün paramı fastPay kampanyasına yatırdım. Hesabı alacak kadar param kalmadı :D

Hocam fiyatta anlaşırsak beklerim iade etmesini. Ben satmak istiyorum zaten güven olarak ise hesabın mailini sana devredeceğim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı