LoL Hyper carry şampiyon önerisi

Bende yeni yeni başlamıştım hemen öğrenemezsin ki 20maçta 30 oranım filan vardı sonrasında 1 hesapta 77 maç 55 oran şu an 2. hesabımda 45 maç 70 oran. Öğrenince çok zevkli oluyor ama.

Diyelim ki Garen aldın karşı takım ise Gnar, Kindred, Orianna, Vayne, Lulu oynuyor. Ne yapabilirsin? Buradaki etmen lig. Hangi ligdesin? Demir, bronz, gümüş liglerinde isen Soraka orman bile yapılsa maç kazanılır.

Hocam o anlamda dememiştim aslında Garen'in iyi bir pick olup olmadığını sormuştum. Bir de dediğiniz şey her şampiyonda var diye biliyorum:D

Hocam o anlamda dememiştim aslında Garen'in iyi bir pick olup olmadığını sormuştum. Bir de dediğiniz şey her şampiyonda var diye biliyorum:D
O zaman ben şöyle söyleyeyim. Her şampiyon iş yapar ama alacağın şampiyonu seçim ekranında karşı takıma göre ve kendi takımındaki eksiğe göre belirle. İyi sampiyon diye bir şey yok. Her şampiyonu ezebilecek başka bir şampiyon vardır. Garen alırsın karşına Gnar alırlar, Gnar alırsın karşına Jax alırlar, Jax alırsın karşına Fiora alırlar, Fiora alırsın karşına Renekton alırlar falan filan.

Geri
Yukarı