LoL için 100 TL ekran kartı önerisi

lrikasl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu yeni istemciden sonra her şey en düşükte olmasına ve Riot Games destek ekibinin önerileriyle oyunun grafiklerini en uç noktada düşürmeme rağmen hala 0-20 fps arası oyun oynuyorum. Destek ekibi de en son bilgisayar parçalarını değiştir dedi. Ekran kartım Nvidia GeForce 8500 GT. Bu ekran kartı nasıl, önce bir bununla ilgili görüşlerinizi rica edeceğim. Öneriye gelirsek, çok bir şey istemiyorum. Orta grafiklerde sağlıklı bir şekilde oyunu oynayabileceğim bir ekran kartı önerisi istiyorum. Maddi durumumuz oldukça kötü. Hani bana sorarsanız bütçem maksimum 100 lira. Ama 100 liraya ekran kartı bulamazsın derseniz ucuzundan bir öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu ekran kartıyla rahat bi şekilde oyanayabilir miyim? Eminsiniz dimi?

HD 6790 , R7 240 gibi modelleri ikinci el almanı öneririm. Diğer sistem özellikleriniz nedir?

Ben LOL'ü GeForce 210 ile 1366-768 çözünürlükte Anti-analising kapalı gölge düşük modda diğer ayarlar çok yüksek 40-90 FPS arası oynuyordum. Bu ekran kartında bir anormallik var bu arada GeForce 210 ucuz bir ekran kartı LOL'ü kasmadan oynarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı