LoL indirilir mi?

Hoş bir oyun değilmiş tek başına oynayacaksan. İndirmesen de yaşanır. Kanser olmaktansa sevdiğin oyunlara devam et derim.
TR sunucusunda oynamayacaksan tabii ki indir. :D
Takımsız kanser olursun.
Oyun güzel olabilir ama kanser kitle var. Bence oynanmaz zaman kaybı biraz.
Eğer klavyeyi,mouseyi kırmak istiyorsansa oyna.
İndirirsin de sonra oyunların yüzüne bakmazsın çünkü oyunun oyuncu kilitlesi insanı kanser eder.
Düşünsene 18 e 2 gidiyorsun. Diğerleri yüzünden el gidiyor. Yazarken kanser oldum.
Vaktini fütursuzca durup dururken küfür edenlerle LP kaybederek geçirmek istiyorsan indir. Böyle olmasın diyorsan da 4 arkadaşın ile birlikte gir. Başka şekilde kesinlikle tavsiye etmiyorum. Zaman kaybı.
Tek başına oynayacaksanız çekilmez 2 3 arkadaşınız olursa eğlenceli olabilir. Ama oynamadan önce her şeyinize küfür edilebileceğini düşünün. Yer açıp Dota 2 indirebilirsiniz karakterleri ve oyunu öğrenmeniz uzun sürer ama daha zevkli bence.
İnternetiniz pek iyi olmasa gerek oyun içi çok ping sorunu ile uğraşabilirsiniz. Cevap olarak evet indirilir ama her türlü şampiyonla oynamanızı öneririm 2 3 şampiyonla oyun oynamak çok saçma. Ayrıca uzun bir öğrenim olur her şampiyon için ayrı bir öğrenme süreci yaşarsınız şampiyonun zorluğuna göre değişir tabii. İndir ben genelde arkaya başka video açıp oynuyorum ve rütbem düşük olduğu için herkesi muteliyorum çünkü ülkemizin serverında benim rütbemde çok yaşı küçük var ve küfürler havada uçuşuyor.
TR'de hesap açmak gibi bir hata yapmayacaksan indirilir onun dışında indirilmez.
Hocam bence fazla abartmışlar, kilitlesi malum ama arkadaşların bahsettiği oyuncular plat+ üstündeki liglerde yok.
Oyunu 1 yıldır oynuyorum ve hala bronz 4 üm
Hocam ben ilk yılımda Gold 4'e çıktım son sezonu da plat 4 bitirmiştim çok zor değil oynayınca alışıyosunuz oyuna zaten.
Hey! Sakin olun o kadar çok mesaj geldi ki elim kur'a bi gitti bi geldi. indirmeyeceğim sanırım arkadaşlar fena kötü mesajlar attılar teşekkürler :)
Aasdasddsız.jpg

Oyun indirilir ben oynuyorum gayet iyi bazı arkadaşlar kanser olursun filan yazmış ama kanser olunmıcak oyun yok valorant cs ve daha bir çok oyunda kanser olursun oyun oynuyorsan kanser olmak zorundasın :) bütün oyunlar tek başına oynayınca çoğu zevk vermez ama yanında 2 kişi olsa bile yeterlidir. Ve bronzdan rahat 2 günde çıkarsın oyunu öğrendikten sonra tek başına bile maç taşınır ama sana şunu söylyiim

Sakın ama sakın Türkiye sunucusuna girme ! orada çok fazla küfür edenler var o yüzden yani çok küfür yemek istemiyorsan ve afk kalanlar çok olmasını istemiyorsan EU da aç ping farkı olmuyor zaten 20 ping fark oluyor 20 ping alacana 50 alıyon ama küfür eden oyuncular yok :)
ve burada yoru myapanların çoğu gold veya silver kötüleyenler.

Hocam aman diyeyim TR sunucusu hariç de nerde oynamak istiyorsanız oynayın.
TR server'ı Haydarpaşa Akıl Hastanesinden beter.
IQ seviyesi 10 bile değil.
EU West, EU Nordic-East açarsanız daha iyi olur oynamak istiyorsanız.

Geri
Yukarı