LOL "internet bağlantısı bulunamadı"

İşletim sistemi
Windows 8.1

Dyzex

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1589029785447.png

Hata bu. Çözümü varsa yazarsanız sevinirim.
İnternet bağlantım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıldı değil mi silip yükleyince peki sende siteler açılıyor muydu? Bende valorant sitesi falanda açılmıyor
Bende olmuştu ama istersen internetten Hextech Repair Tool diye bir şey var onu indir dene. O olmazsa oyunu silip yükle. Site konusunu hatırlamıyorum üzgünüm.

Sağol kardesim bende site acılmıyo ya direkt indiremiyorum bile bakayım o programa
Eğer çözülmezse ve hala siteye giremiyorsan buraya yaz. Ben Mediafire'a falan lol yükleyicisini upload ederim. Linki atarım oradan indirir denersin.
Bide yakın zamanda LoL'den ban yedin mi?

Eğer çözülmezse ve hala siteye giremiyorsan buraya yaz. Ben MediaFire'a falan LoL yükleyicisini upload ederim. Linki atarım oradan indirir denersin.
Bir de yakın zamanda LoL'den ban yedin mi?

Sağ ol kardeşim yok hiç ban falan yemişliğim yok ne Valorant ne LoL ne runettera hiçbir Riot Games oyunu açılmıyor ama sanırım netle alakalı bir problem var Trendyol'da açılmıyor ama diğer siteler gayet hızlı
Bende de aynı sorun var oyunu sildim geri yükleyemiyorum siteye girmiyor.

Kardeşim ne internetin senin benim Vodafone.

Benim TürkTelekom.
Link bu. Kaldırdıysanız bunu indirip deneyin. Az önce LoL'ün kendi sitesinden indirip upload ettim.
Bu da olmazsa benim yapabileceğim bir şey yok üzgünüm. Umarım çözümü en yakın zamanda bulursunuz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı