Çözüldü LoL istemci yükleme ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Demin oyunu açtım karşılaşma bulmuştu. Kabul ettim ama orada tıkandı bir türlü şampiyon seçimine giremedi oyun. Sonra kapadım ama Riot Client kapanmadı ben de Görev Yöneticisi'nden Riot ve LoL ile alakalı her şey kapattım tekrar açtım ama şu an istemci çalışmıyor. Ne yapmalıyım? Böyle bekliyor.

1697216142540.png

Demin oyunu açtım karşılaşma bulmuştu. Kabul ettim ama orada tıkandı bir türlü şampiyon seçimine giremedi oyun. Sonra kapadım ama Riot Client kapanmadı ben de Görev Yöneticisi'nden Riot ve LoL ile alakalı her şey kapattım tekrar açtım ama şu an istemci çalışmıyor. Ne yapmalıyım? Böyle bekliyor.

Eki Görüntüle 1975995

PC de değilim bakım olabilir mi?

Restart atmayı denediniz mi?
Olmuyor hocam. Ne yaptıysam oyun açılmıyor.
PC de değilim bakım olabilir mi?
Bilmiyorum hocam. Karşılaşmayı kabul ettim ama kabul edildi ekranında bayağı bir kaldı ben de kapattım oyunu geri açtım ama şimdi istemci uçmuş. Ekrandaki gibi kalıyor işte.

Hani internette sorun var diyeceğim 1080p60 videoları falan çok rahat açabilecek bir hızda şu an. Arkada YouTube açık sorunsuz çalışıyor.

Son çare ticket gönderin yakın zamanda cevap verirler.

Onunla uğraşacağına sil yükle yapmalı bence😀

Eki Görüntüle 1975995

Hocam onarmayı dener misiniz?

Onunla uğraşacağına sil yükle yapmalı bence😀
Hakikaten Ticket'a dönecekler de en fazla diyecekleri bilgisayarını kapat aç ya da güncelle.

Hocam onarmayı dener misiniz?
Bilgisayarı yeniden kapatıp açtım. Deneyeceğim birazdan.

Zorla girdi oyuna bakalım. Birkaç el atmayı deneyeceğim. Umarım düzelir oyun ne diyeyim. 2 oyun keyfi yapayım demiştim de oynayasım kaçtı gerçekten. :D

Hakikaten Ticket'a dönecekler de en fazla diyecekleri bilgisayarını kapat aç ya da güncelle.

Zorla girdi oyuna bakalım. Birkaç el atmayı deneyeceğim. Umarım düzelir oyun ne diyeyim. 2 oyun keyfi yapayım demiştim de oynayasım kaçtı gerçekten. :D
İnternet hızınız iyi ise sil yükle yapın.Değilse Ticket açın 1 saate cevaplanıyor zaten.

Oyunu tilt ediyor oyunu oynamasan Client'i tilt ediyor arkadaş.

Geri
Yukarı