LoL kapalı seçimde koridor çalmak ban sebebi mi?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.
Sylas oynuyordum. Lobide ilk ben mid dememe rağmen Zoe koridoru çaldı. Salmasını rica ettim salmadı. Ping çıktı, karşı takıma awsd ile oynamaya çalışıyor diye rencide etti, mentalimi çok bozdu bu. Tabii koridorum çalınınca oynayamadım. Oyun benim için 11/19/17 olarak bitti. Cidden ilk defa bir maçta bu kadar sinirlendim. Bir de AFK olunca, artık iyicene deli etti.
Fena da hasar vurmuyordum bu arada. Koridoru salsa yine çevirirdik.

Ekran Alıntısı.PNG

Kapalı seçimde oynadım. Zoe'yi koridor çalmaktan replesem ban yer mi? Kapalı seçimde koridor çalmak ban sebebi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay gelsin.
Sylas oynuyordum. Lobide ilk ben mid dememe rağmen Zoe koridoru çaldı. Salmasını rica ettim salmadı. Ping çıktı, karşı takıma awsd ile oynamaya çalışıyor diye rencide etti, mentalimi çok bozdu bu. Tabii koridorum çalınınca oynayamadım. Oyun benim için 11/19/17 olarak bitti. Cidden ilk defa bir maçta bu kadar sinirlendim. Bir de AFK olunca, artık iyicene deli etti.

Eki Görüntüle 1692366

Kapalı seçimde oynadım. Zoe'yi koridor çalmaktan replesem ban yer mi? Kapalı seçimde koridor çalmak ban sebebi mi?
Yemez zorunda değil dereceli değil sonuçta seçmiyoruz oyunda ilk ben mid yazdım diye bir argüman yok o mid seçtiyse sen başka bir koridorda oyna nolucak kardeşim illa ordamı oynaman lazım.

Yemez. Zorunda değil dereceli değil sonuçta seçmiyoruz. Oyunda ilk ben mid yazdım diye bir argüman yok. oOmid seçtiyse sen başka bir koridorda oyna ne olacak kardeşim illa orada mı oynaman lazım?

Ne demek yok arkadaşım? Ne olacağı mı var? İlk ben mid dediysem ben mid oynayacağım. Bu kadar basit.

Kolay gelsin.

Eki Görüntüle 1692366

Hocam 4 senedir oynuyorum 230 levellere geldim arada arkadaşlarım yüzünden kapalı seçim giriyorum en çok sinir olduğum anlardan biri oluyor kapalı seçim cidden girilmez 30 levela hesap kasıcaktım dereceli kasmak için benim hesap elohellde diye 2 maç atıp hesaptan çıktım daha da girmedim.

Kolay gelsin.

Eki Görüntüle 1692366

Kapalı seçimde bu tarz adamlar mevcut. Ticket atarsanız belki ceza alabilir fakat uzun süreli bir ban yiyeceğini zannetmiyorum. Koridorunuzun çalınmasını istemiyorsanız dereceli ya da sıralı girmeniz gerekiyor.

Raporlayın. Birinin ban yemesi için illa dereceli oyun olması gerekmiyor, sonuçta kapalı seçim oynuyorsunuz ve herkes belirlediği lanede oynamak zorunda, sen kendi isteğinle bırakırsın orası ayrı. Hem oyun düzenini bozmak hem afk kalmak hem flame üçü bir arada hepsi de ceza sebebi. Tr de oynamadığım için işleyişi bilmiyorum, ama euwest te ban yemesi yarım saat sürmez.

Geri
Yukarı