LoL skin ban sebebi mi?

Ban sebebi olması oyunu etkilemesinden ötürü değil RP satışlarını azaltmasından ötürüydü. Hangi itemları çıkacağını gösteren hiçbir program ban sebebi değil. Riot Destek'in böyle bir cevap verdiğini sanmıyorum, verdiyse paylaşmanı beklerim.
kaç yıl önce yazdığım destek talebini gidip bulamam senin için zor olmayacaktır buyur yaz ve blitz gibi uygulamalar bi ara ban sebebiydi bunu google'a yazarak görebilirsin bi ara kaynak dosyalarına erişiyor diye yasak falan getirildi haksız insanlar banlandı sonra geri açıldı videoları bile var 2017-18 arasında oldu bu olay daha sonra bundan 3,5 ay sonra da lol skin olayı çıktı yine banlandı bir çok insan ama banlanmaların %90'ı TR serverindeydi sebebini zaten açıkladım aşırı kullanımdan dolayı yasakladılar çünkü millet RP almıyor gidiyor onu kullanıyordu diğer Serverlar da böyle bir şey yok çünkü Westte 100€'ya 13,500RP alınıyor TR'de 100TL'ye 1000-1100RP civarı alınıyor halen daha lol skin yasaklaması TR'de devam ediyor gördükçe banlıyorlar ama tamamen yasak diyorsanız yanılıyorsunuz 2 yıldır kullanıyorum ve yayınlarımda da açıp gösteriyorum ban yemedim binevi ekonomi ile ilgili yine

Kaç yıl önce yazdığım destek talebini gidip bulamam senin için zor olmayacaktır buyur yaz ve Blitz gibi uygulamalar bir ara ban sebebiydi bunu Google'a yazarak görebilirsin bir ara kaynak dosyalarına erişiyor diye yasak falan getirildi haksız insanlar banlandı sonra geri açıldı videoları bile var 2017-18 arasında oldu bu olay daha sonra bundan 3,5 ay sonra da LoL skin olayı çıktı yine banlandı birçok insan ama banlanmaların %90'ı TR serverindeydi sebebini zaten açıkladım aşırı kullanımdan dolayı yasakladılar çünkü millet RP almıyor gidiyor onu kullanıyordu diğer serverlar da böyle bir şey yok çünkü West'te 100€'ya 13, 500RP alınıyor TR'de 100TL'ye 1000-1100RP civarı alınıyor halen daha LoL skin yasaklaması TR'de devam ediyor gördükçe banlıyorlar ama tamamen yasak diyorsanız yanılıyorsunuz 2 yıldır kullanıyorum ve yayınlarımda da açıp gösteriyorum ban yemedim bir nevi ekonomi ile ilgili yine.

Tamam kanka Riot zaten Türk oyuncular oynayamasın diye yapıyor bunu. Türkiye dışındaki diğer ülkede yaşayan insanlar zaten Riot'un babasının oğlu kıyak geçiyordur.

Geri
Yukarı