LoL, Karakter önerisi

... o şampiyon metadan düşerse yerinizde sayarsınız.
Yanlış, Veigar uzun zamandır metada değil, hatta metanın diplerindeydi fakat ben %80 WR ile haftayı bitirmiştim bir ara.

Kısacası bir oyuncu bir karakterde iyiyse meta falan fark etmiyor. :)

@SHER-LOCKED
Evelynn sıkıntı olabilir, özellikle ultileri. :D Alıştırma yapılmasını öneririm.

Merhaba dostlar.
LoL'de main oynayabileceğim bir karakter arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum vallahi Master'yi oynuyordum. Ama herkes noob karakteri zaten yetenek gerektirmiyor kill alırken dediği için farklı bir karaktere yönelsem mi diye düşündüm. Bol kill alabileceğim karakterler önerirseniz mutlu olurum.
İyi forumlar.

Onu kimse size öneremez kendiniz normal maçta deneyip oynamanız lazım liginiz ne?

Başkalarının düşünceleri önemli değil. Master ile Plat'a kadar çık. Ondan sonra şampuan değiştirirsin. İlla değiştireceğim diyorsan Nasus öneririm. Benim mainim aşırı basit. Onun sayesinde elmasa kadar çıktım. Kimse de dalga geçmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkalarının düşünceleri önemli değil Master ile Plat'a kadar çık. Ondan sonra şampuan değiştirirsin. İlla değiştireceğim diyorsan Nasus öneririm benim mainim aşırı basit. Onun sayesinde elmasa kadar çıktım. Kimse de dalga geçmiyor.

Helal olsun tek karakterle elmas olmak her yiğidin harcı değildir.

Boş ver milletin dediğini :) Siz zevk alıyor musunuz ona bakın :) İlla öneri istiyorsanız oynadığınız koridoru söyleyiniz.
Master'dan kaynaklı Jungle veya Top oynamaya alıştım.
Başkalarının düşünceleri önemli değil. Master ile Plat'a kadar çık. Ondan sonra şampuan değiştirirsin. İlla değiştireceğim diyorsan Nasus öneririm. Benim mainim aşırı basit. Onun sayesinde elmasa kadar çıktım. Kimse de dalga geçmiyor.
Nasus öneren çok var onuda denemeyi düşünüyorum ama Master için noob diyenlere inat biraz daha oynayacağım sanırım. Bir de Nasus denerim.
Veigar, Kassadin, Yone, Twitch gibi karakterler tam sizlik. :)

Oynayamazsınız diye Seraphine önerecektim fakat biraz zor oynarsınız.
Bunları da en yakın zamanda deneyeceğim.

Geri
Yukarı