LoL karakter önerisi

Killaabi

Picopat
Daha fazla  
LoL oyuncusuyum ve mainimi değiştirmek istiyorum. Mainim eski mainim Zoe'ydi, ancak yeni Zoe oynaya oynaya sıkıldım, farklı karakterler oynamak istiyorum ama bildiğiniz "feedliyorum" :D. Genelde SUP ve mid oynuyordum. Karakter önerin. Bildiğin 6-7 Level'den beri Zoe oynuyorum bayağı alıştım.

Hem destek hem orta koridor oynadığın için iki yerde de birden oynanabilen karakterleri önerebilirim. Hem böylelikle destek oynamak istemediğin zaman veya orta koridor oynamak istemediğin zaman en baştan tekrar karakter öğrenmene gerek kalmaz.

Swain, Seraphine ve Brand gibi.

LoL oyuncusuyum ve mainimi değiştirmek istiyorum. Mainim eski mainim Zoe'ydi, ancak yeni Zoe oynaya oynaya sıkıldım, farklı karakterler oynamak istiyorum ama bildiğiniz "feedliyorum" :D. Genelde SUP ve mid oynuyordum. Karakter önerin. Bildiğin 6-7 Level'den beri Zoe oynuyorum bayağı alıştım.
Azir, LeBlanc. Bu iki karakter bayağı eğlenceli, ayrıca denildiği kadar da -bence- zor değil. Gerçi şimdiki versiyonunda ne durumdadırlar bilmiyorum.

Deniyeceğim Azir'i.
Support olarak denemeyin de 😁

Seraphine metada sanırım, onu önerebilirim.

Gragas deneyebilirsiniz, mekanikleriniz iyiyse midde Meteor rünü ile (rakibe göre değişir) güzel bir seçim olabiliyor. Supportta da Artçı Şok ile güzel gidiyor.

Bu karakterleri oynamadan önce izlemenizi öneririm, mesela ben eskiden çok kötü Gragas oynardım şu adama izleye izleye çok güzel oynamaya başladım. Top lane, bot lane, jungle ve midde oynanıyor karakter, bence çok iyi :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Meta'ya göre karakter seçmelisiniz. Bir karakter üzerinden yürümeyip metaya göre olan karakterlerle oynarsanız çok daha rahat şekilde rank atlarsınız.

Azir, LeBlanc. Bu iki karakter baya eğlenceli, ayrıca denildiği kadar da -bence- zor değil. Gerçi şimdiki versiyonunda ne durumdadırlar bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aklıma bu geldi :D .
Bence Veigar deneyebilirsiniz, ayrıca Seraphine, Galio, Anivia ve Ahri deneyebilirsiniz. Saydığım şampiyonların çoğu hem orta koridor hem de destekte oynanıyor, ayrıca kolaylar da.

Yeni konular

Geri
Yukarı