LoL karakter önerisi

Urf kalkmadıysa Teemo çok eğlenceli, tek yapman gereken adam dash vs. attıysa Q atmak. Onun dışında her yere mayın atmak. Yeri fark etmez, urftasın zaten 5sn ulti süresi. :D

Kendi kastığım Build: Liandry'ın eziyeti, sihirbaz pabuçları, ufukgetiren, naşhorun dişi, rabadon, uğursuz koruma. Bu benim için yakma buildidir karşıda çok can çalan var ise, ufuk getiren yerine morellonomikon alınabilir.

Rün: Soldan kara hasat, belden aşağı, göz yuvarı koleksiyonu, açgözlü avcı. Sağdan büyücülük, yaklaşan fırtına, mutlak odak alabilirsin urfta değilsen mutlak odak yerine mana akışı yüzüğü almanı öneririm mana erken oyunda hızlı bitiyor.

Öncelikle ben sana koridorlara göre kolay oynanacak karakterleri yazayım.
Solo: Solo için Garen, Darius, Diana, illoi gibi karakterleri oynayabilirsin.
Jungle: Jungle'de çok kolay karakterler yok fakat Diana, ww, Kayn, Volibear, Kha'Zix.
Mid: Mid oynama çok oyunu bilmiyorsan fakat: Diana, Lux, viegar gibi kolay karakterleri oyna.
SUP: Ben eskiden oynarken Morgana oynuyordum. Sende oynayabilirsin. Braum'da kolaydır. Yuumi de oynayabilirsin. Yuumi oynarken eline çay kahve alabilirsin :D
Adc: Lux, Caitlyn, ezrael oynayabilirsin.

Ben eskiden oynarken (1 2 yıl önce) Diana oynuyordum. Diana çok kolay bir karakter. Şampiyonların nasıl kullanıldığını görmek istiyorsan YouTube'a yazabilirsin. Örneğin benim gibi Diana main olacaksan fenix35 izleyebilirsin. Kha'Zix de 1V1 için bir karakter. TF olduğu zaman çok işe yaramıyor fakat 1V1 de yok ediyor. Onunda videolarına bak. Nasıl oynanır değil de maçta örnekli videoları izle.

Bir de arkadaşın varsa bot pre yapın. Sen Malphite al arkadaşın Yasuo alsın. Eğlenirsiniz.

Ayrıca metaya göre karakter seçmeye özen göster. Karakterin rünlerini yapmayı unutma.
Diana solo'da oynanmiyor.

Diana Solo'da oynanmiyor.

En son oynadığımda soloda metadaydı. Alta not yazdım zaten 1 2 yıl önce böyleydi diye. Ama şu anda da soloda oynanabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Genel olarak tavsiye vermek istiyorum. Üst koridora "solo" diyenden tavsiye alma.

Sanırım bana burada laf atılmış :D ben alışık olduğum için solo diyorum. Üstte tek kişi oynandığından. Top veya sizin dediğiniz gibi üst koridor de denebilir. Fakat oyunda solo diye kullanılır genelde. Millete laf atandan tavsiye alma :D

Alt koriforda Sivir tavsoye ederim. Çok basit karakter. Eğer ekipte master yi, Jhin, hecarim, rammus, warwick vb. hareket hızı iyi olan karakter varsa Sivir tam karakter. Şimdi herkes supportlar var diyebilirsiniz. Ama sivir tüm takım arkadaşlarına ve minyonlara hareket hızı veriyor. Kendine ise saldırı hızı veriyor ultisi. Vede Sivirin E yeteneği tüm saldırıları (ultiler dahil) engelliyor.

Mid ve sup da swain oynardım çok keyif alıyodum, tr ilk 50ye girmiştim Swaini öğrenirseniz eğer mekanikleri keyif alırısınız ama lol oynamak pişmanlıktır 2014 sezonunda başladım 2020 de bıraktım. Tek kazandırdığı bana stres :D

Yeni konular

Geri
Yukarı