LOL karakter tavsiyesi?

Abdullah_Kadir

Hectopat
Makaleler
3
Evet dostlar bende LOL'e başlamış bulunmaktayım arkadaşlarımın isteği üzerine şimdilik adc tristana oynuyorum karakter bana gayet güzel geldi fakat bazıları tristana nın kötü olduğunu düşünmekte. Sizin adc de iyi bulduğunuz karakterler nedir? Hangilerini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşların ile oynuyorsan sıkıntı yok lakin oyun pek güzel değil. Eğlenmek için oynuyorsan da hero tavsiyesinden önce oyun içi önemli bir öneri yapayım sana. Oyun başlayınca TAB tuşuna bas ve herkesin isminin en sağındaki işarete tıklayarak tüm herkesi mutele. Oyunu oynayamazsın yoksa.

Hero tavsiyesi olarak da ADC oynuyorsan, Vayne öneririm. Karşına tank falan gelir ezer geçersin.

BU OYUNU OYNAMAYIN GÜZEL BİR OYUN DEĞİL. BU OYUN GÜZEL BİR OYUN DEĞİL.

Başlangıç için Tristana ideal. Eğer adc oynamak istiyorsan metada şuan Ashe ve Caitlyn var bunlar diğerlerine göre daha kolay. Jinx ve Jhin de deneyebilirsin. Metada olan bir diğer durum ise adc olarak Heimerdinger ve Yasuo :D eskiden yoktu böyle birşey ama artık var.

Arkadaşların ile oynuyorsan sıkıntı yok lakin oyun pek güzel değil. Eğlenmek için oynuyorsan da hero tavsiyesinden önce oyun içi önemli bir öneri yapayım sana. Oyun başlayınca TAB tuşuna bas ve herkesin isminin en sağındaki işarete tıklayarak tüm herkesi mutele. Oyunu oynayamazsın yoksa.

Hero tavsiyesi olarak da ADC oynuyorsan, Vayne öneririm. Karşına tank falan gelir ezer geçersin.

BU OYUNU OYNAMAYIN GÜZEL BİR OYUN DEĞİL. BU OYUN GÜZEL BİR OYUN DEĞİL.
genellikle arklarımla oynuyorum adc oynuyorum evet sağol önerin için
Başlangıç için Tristana ideal. Eğer adc oynamak istiyorsan metada şuan Ashe ve Caitlyn var bunlar diğerlerine göre daha kolay. Jinx ve Jhin de deneyebilirsin. Metada olan bir diğer durum ise adc olarak Heimerdinger ve Yasuo :D eskiden yoktu böyle birşey ama artık var.
evet adc mainim kolaylığından çok yararı önemli benim için jhin bi kaç kişi daha söyledi mavi öz biriktirip alıcam ama şimdilik tris devam o zmn
Lucian nasıldır peki

Tristana çok güçlü bir nişancı yalnız elo kasmak için uygun değil. Eğlenmek için oynuyorsan Ezreal Caitlyn Lucian deneyebilirsin. Amaç elo kasmaksa Xayah ve Kai'Sa tercihlerin olsun.

Tristana çok güçlü bir nişancı yalnız elo kasmak için uygun değil. Eğlenmek için oynuyorsan Ezreal Caitlyn Lucian deneyebilirsin. Amaç elo kasmaksa Xayah ve Kai'Sa tercihlerin olsun.
evet onlar da güzelmiş fakat vayne de iyi diyorlar hangisini tavsiye edersin. Ama vayne banlanıyormuş hep o yüzden Xayah
alacam herhalde

Adc olarak tristana gibi agresif şampiyonlar ile tüm oyunu domine edebilirsin.2 lvl takasında laneyi kazanıp scouttle'a falan oynarsan ormancın da kazanır.Tris oynarken destek çok önemli karma, lulu gibi şampiyonlar ile 1 tık ileride olursun.Sen tris oynuyormussun galiba o yüzden söyledim.
Onun dışında önerim Draven'dır.En zor adc olarak görebilirsin gerek poziyon almak hatta poziyonunu korumak başlı başına bir mücadeledir.Draven ögrenirsen en kötü platin eloya yerleşirsin 1v 9 atar...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı