LoL karakter ve item önerisi

Benim kullandığım ve bence etkili olan Master Yi Build'i var. Ama bir kere geriye düşersen oyunun bitiyor.

Rün: Keskin sağnak, ani darbe, göz yuvarı koleksiyonu, açgözlü avcı.
Zafer, efsane çeviklik ve değişken kuvvet, saldırı hızı, zırh.

Build ise: Savaşçı çizmeleri, draktharin kılıcı, tahsildar, Dominik veya navori oyuna gore değişir, ebedi kılıç, kanasusamis.

Eğer karşıda tank varsa Dominik alırsın. Yoksa navori alabilirsin. Ben bu Build ile orman dönüyorum. Lane oynarken is yapar mi bilmiyorum.

Blitz indir. LoL'e entegre et. Orada sana itemlerini ve rünlerini gösterecek. Bazıları gülecek fakat yeni başlayanlar için tavsiye ederim.

Blitz kusura bakmayında çöp yani. Senpai indir dostum.

Hocam bu programlar ban riski teşkil etmiyor mu? Elbette script vs ile kıyaslanamaz ama üçüncü parti program değil mi sonuçta?

Hocam bu programlar ban riski teşkil etmiyor mu? Elbette script vs ile kıyaslanamaz ama üçüncü parti program değil mi sonuçta?
Şöyle Blitzi bilemem de Senpai hayır.
Sadece Riot Apisini kullanarak oyuncuya koçluk yapar. Oyuna ve oyunun gidişatına, ayrıca oyun dosyalarına müdahale etmez. Riot onayından geçmiştir ve uygundur. Kafanızdaki soruları gidermek için şu makaleyi paylaşayım.
Diğerlerinin aksine fanboyluk değildir benimki. Deneyimlerime göre blitz rün girmiyor ve kasıyor. Senpai hızlı ve stabil. Rünleri şıkır şıkır giriyor. Kendinize her karaktere özel rün ayarlamanıza ve bu kendi ayarladığınız rünleri otomatik karakterden karaktere anında değiştiriyor. İsterseniz kendi önerdiği meta rünleride tek tıklamada girebilirsiniz. Takım arkadaşı arama, şampiyon taktikleri, matchup tüyoları, yarışmalar, maç sonu koçluk ve sayamadığım diğer bir sürü güzel özellik. Rün girmesini istemiyorsanız kapatabilirsini, o özelliği, bırakın Senpai koçluğunuzu yapsın. Hatalarınızı düzeltmekte hem yeni, hemde eski oyunculara koçluğuyla yardımcı olur.

Geri
Yukarı