LoL Kasma Sorunu

Monipikx

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar dostlar... Ben bu ailenin yeni üyesiyim. Bütçeme göre bir gaming laptop almak istiyordum nitekim de oldu. Neyse konuya geçiyim Bu freedos laptop kurdum ettim vs. ''League Of Legends'' yükledim 1-2 idare etti güzel FPS ve ms alıyordum. Fakat son 2 gündür bir anda ms yükselişleri (800-900) sonrasında hemen inmeleri (60) -o yükseliş sırasında bir kasma sorunu yaşıyorum. İnternetimden mi kaynaklanıyor acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Laptop özelliklerini yada modelini bizimle paylaşırsan sana daha kolay yardımcı olabiliriz.
Öncelikle ms değeri artması hiçbir şekilde laptop özelliklerinden dolayı olmaz. Oyun sırasında güncelleştirme veya birşey indiriyorsanız ondan kaynaklı ms değeri yükselebilir oyun oynarken durdurunuz. Sorununuz devam ederse internete kablolu bağlanmayı deneyebilirsiniz. Son çözüm olarak ise internet servis sağlayıcısı arayıp durumu belirtmek.

Öncelikle ms değeri artması hiçbir şekilde laptop özelliklerinden dolayı olmaz. Oyun sırasında güncelleştirme veya birşey indiriyorsanız ondan kaynaklı ms değeri yükselebilir oyun oynarken durdurunuz. Sorununuz devam ederse internete kablolu bağlanmayı deneyebilirsiniz. Son çözüm olarak ise internet servis sağlayıcısı arayıp durumu belirtmek.
Bende FPS sıkıntısı için söylemiştim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı