LoL lig atlanmıyor

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar toplane Jungle mainim örnek vereyim dün 3 maç bugün de 1 maç attım 4'ü de lose hepsinde de en yüksek hasar vuran benim en çok katkı sağlayan benim takıma gelen 1-2 insancık(buraya yazamıyorum ne olduklarını)her maç geliyor bunlar koridorunu kaybediyor ve maçı satıyor örneğin daha yeni Camille oynadım ve maçta karşı bot kasmıştı bizim takımdaki MF ve Morgana açılıp açılıp ölüyorlardı adama diyorum ki neden oradasınız kuleniz yok bana kes falan deyip küfür ediyor bu tipler yüzünden Silver'de takılı kaldım yok aga çıkamıyorum ne yapacağım bilmiyorum ne kadar uğraşırsam uğraşayım yine maç kaybediyorum hep benim takımıma geliyor galiba bunlar cidden bıktım artık ağlamayı bırakıp fighta gelse kazanacağız bitecek ama yok maçı satıyor adam ne yapmam gerekiyor anlamadım artık.

Arkadaşlar toplane Jungle mainim örnek vereyim dün 3 maç bugün de 1 maç attım 4'ü de lose hepsinde de en yüksek hasar vuran benim en çok katkı sağlayan benim takıma gelen 1-2 insancık(buraya yazamıyorum ne olduklarını)her maç geliyor bunlar koridorunu kaybediyor ve maçı satıyor örneğin daha yeni Camille oynadım ve maçta karşı bot kasmıştı bizim takımdaki MF ve Morgana açılıp açılıp ölüyorlardı adama diyorum ki neden oradasınız kuleniz yok bana kes falan deyip küfür ediyor bu tipler yüzünden Silver'de takılı kaldım yok aga çıkamıyorum ne yapacağım bilmiyorum ne kadar uğraşırsam uğraşayım yine maç kaybediyorum hep benim takımıma geliyor galiba bunlar cidden bıktım artık ağlamayı bırakıp fighta gelse kazanacağız bitecek ama yok maçı satıyor adam ne yapmam gerekiyor anlamadım artık.

En iyi çözüm onlara zorla kill aldıracak ormancılar kullanmak Zac derdine deva olabilir dostum.
Ha bir de oyun bilgim iyi diyorsan başta herkese mute çak geç sen chatten gerekli infoyu verirsin flame yapmadıkça ne kadar hayvan da olsalar dinliyorlar yazdıklarına cevap alamamanın da etkisiyle bu adam bir şeyler biliyor moruk moduna giriyorlar.

En iyi çözüm onlara zorla kill aldıracak ormancılar kullanmak Zac derdine deva olabilir dostum.
Kankam adam lane kaybetti diye maçı satıyor ben bu adama napabilirim ki gelsen kazanıcaz diyorum kes diyor küfür ediyor gidiyor minyon kesiyor bu oyunda gümüşten çıkmak bu kadar zor olmamalı

Kankam adam lane kaybetti diye maçı satıyor ben bu adama ne yapabilirim ki gelsen kazanacağız diyorum kes diyor küfür ediyor gidiyor minyon kesiyor bu oyunda gümüşten çıkmak bu kadar zor olmamalı.

O adamlar yüzünden oyun battı zaten. Adamlar maçı trolleyip beni tilt ediyor diye adama 1 2 kötü söz söylüyorum ve adamı trollden repliyorum. Adamlara hiçbir şey olmuyor ama ben chat ban yiyorum :D

Kankam adam lane kaybetti diye maçı satıyor ben bu adama ne yapabilirim ki gelsen kazanacağız diyorum kes diyor küfür ediyor gidiyor minyon kesiyor bu oyunda gümüşten çıkmak bu kadar zor olmamalı

İşte tam olarak bunu demek istedim ben de yazımda bir nevi YouTuber moduna geçmen gerek onları büyük birer minyon olarak gör mutela böylece ne flamelerini görürsün ne de yardım etmezlerse sövebilirisn haliyle zorunlu bir noktada ortak çare bulunur altın 2 üzerine kadar chat işlevsiz oyunda sonrasında ancak kullanılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı