LoL lig atlanmıyor

Rol değiştir, ucube karakterler oyna. Yakında Riot bir düzenleme ile dereceli maçlarda kazanılan lpleri arttıracak (+15 yerine +22 gibi daha fazla alacaksınız.), bu güncellemeyi bekle daha rahat edersin.

Öyle bir şey mi gelecek?

O kadar rezalet ADC'ler denk geldi ki yummi ile demir 4E düştüm.

Bana da çok geldi öyle arkadaşımla zorla çıkmaya çalışıyoruz.

Eki Görüntüle 1674729Çare feeder olmaktır kardeşim. Bol şans.
bune kanka

175ABB6B-8ABF-4714-9ACA-997C7922B6D9.jpeg

Hocamdün oynadık 7 maçın sadece 3'ünü kazandım diğer 4'ündede taşıyordum aslında gelen bot ve top oyunu satıyordu jung arkadaşımla beraber giriyorum o da iyi oynuyor.

Son düzenleme:
Riot'ın çok karmaşık bir yapay zeka ile oyuncunun oyun içinde ne yaptığına göre LP vermesi gerekiyor. İyi oynayıp kaybeden biri de LP kaybetmek yerine LP kazanması gerek. Elbette kazanan kadar değil ama en azından LP kaybetmemesi iyi olur. Bunu nasıl yapacaklar bilmiyorum ama böyle olursa çok daha hevesle oynarım.

Riot'ın çok karmaşık bir yapay zeka ile oyuncunun oyun içinde ne yaptığına göre LP vermesi gerekiyor. İyi oynayıp kaybeden biri de LP kaybetmek yerine LP kazanması gerek. Elbette kazanan kadar değil ama en azından LP kaybetmemesi iyi olur. Bunu nasıl yapacaklar bilmiyorum ama böyle olursa çok daha hevesle oynarım.
MOBA üzerinde böyle bir lig sistemi yapılması çok doğru olmaz. Sonuç olarak bireysel değil 5v5 olarak takımca oynamanız gereken bir oyun League Of Legends. Takımınızda öne çıkarsanız zaten MMR dediğimiz gizli eşleşme puanınız yükseldiği için daha iyi takım arkadaşlarıyla oynuyorsunuz.

MOBA üzerinde böyle bir lig sistemi yapılması çok doğru olmaz. Sonuç olarak bireysel değil 5v5 olarak takımca oynamanız gereken bir oyun League Of Legends. Takımınızda öne çıkarsanız zaten MMR dediğimiz gizli eşleşme puanınız yükseldiği için daha iyi takım arkadaşlarıyla oynuyorsunuz.
Tek/Çift diye bir dereceli modu var. Bu modda ben tek girdiğimde takım olmamız mümkün değil. Uyum sağlamakla takım olmak aynı şeyler değil. Ben destek main olarak iyi oynayıp kaybedince oynamak istemiyorum. Şu an oynamıyorsam sebebi budur. Ve eminim ki Riot bu şekilde çok oyuncu kaybediyor. Tamamen kaybetmese de tempo düşüyor.

Boşuna uğraşma hocam e sporcu olmak gibi bir hedefin yoksa elmastada oyunu bilmeyen bir ton mal var. Zevk için oyna, zevk alamıyorsan bırak oynama.

Eğer demir bronz gibi liglerden çıkabilecek potansiyeliniz yok ise hiç ranked atmayın unranked kalın profilinizde demir 2 yazısı görüp moraliniz bozulmasın.

Geri
Yukarı